Mobil Sohbet

Yetişkin Sohbet Odaları Büyük bir yalanmı?

Yetişkin Sohbet Odaları %100

Yetişkin Sohbet İçin Hazırlanmış Resim

Yetişkin sohbet 100  aramaları geçtiğimiz aylarda büyük bir artış göstererek trend oldu ve özellikle chat sitesi sahipleri kendilerini  sorgulamaya başladı. Ziyaretçi kitlesi yüksek cinsel sohbet arayışlarına yönelik tanıtım yazıları yazan ve hatta İnternet ortamında bu yönde reklam veren müessese sahipleri bu olağan üstü artış sebebiyle ne yapacaklarını şaşırdılar. Çünkü, bir çok sitenin alt yapısı buna uygun olarak hazırlanmış değildi ve aşırı hit artışları web sayfalarının linkten düşmesine bile neden oldu.  Google  +18 sohbet  ve yine + 18 sohbet odaları  ve türev kelimeleri kendine bağlı kelime planlayıcı sitesinde, arama hacmi ve rekabet oranlarını bile vermezken bu aşırı hit karşısında ne gibi bir davranış sergileyecek merak konusu oldu.

Bu konu üstünde bende kendi çapımda biraz araştırma yaptım ve çok enteresan sonuçlara nail oldum üstelik, göz ardı edilmiyecek kadar bir kitleye hizmet eden bu türdeki sitelerin vurdumduymazlığı da abesle iştigal.

Her ne kadar yazılı chat hizmeti veren siteler de  yetişkinler için sohbet odaları kullanıyor olsa da özellikle, görüntülü sohbet siteleri çok daha fazla vurdumduymazlık sergiliyor.

Bu sitelere giriş yaptığınızda önünüze bir buton çıkması lazım ‘+18′,  18 yaşından küçükler giremez, ’18 yaşından büyüğüm’ gibi, en azından caydırıcı bir önlem alınması gerekiyorken, hemen hemen hiç birisinde bu yok. Var sa da iki elin parmaklarını geçmez sanırım. Dul esra, erotik bir resim, alev senle sohbet etmek istiyor ve bunlar ama bant kaydı ama canlı sohbet ile siteye girince hemen karşınıza çıkıyor.  Bu tür sitelerde zaten adından da anlaşılacağı üzere erotik chat, cinsel sohbet ya da artık her ne yapıyorlarsa sonuç olarak 18 yaş üstü sohbetler yapılıyor ama henüz bir önlemde alınmamış.

Yazılı chat sitesi sahipleri de şaşkın, daha henüz #cinsel sohbet kanalı oluşturmamış, gelen ziyaretçiye defol der gibi ban atanlar adeta noluyoruz yahu, bunlar nereden çıktı der gibi dondular kaldılar. Konusunda profosyonel olmuş siteler pek şaşırmadı çünkü onların zaten erotik sohbet yapılan odaları mevcut, gayet de memnun oldular bu işten.

Bir de şunu belirtmek isterim evet, insanlar özgürce sohbet edebilmeli, özgürce fikirlerini söyleyebilmeli ama en azından özellikle bu yetişkin sohbet siteleri mutlaka artı 18 ibaresi kullanmalıdırlar.

Şimdi diyeceksiniz ki ‘sen neden böyle bir yazı yazma gereği düşündün de yayınladın’ evet, bizim burada da cinsel sohbet odası var ve müdavimi de oldukça fazla lakin, en azından biz +18 ibaresini kullanıyoruz. Zaten bu yönde  ziyaretçi kitlesi oluşturabilmek adına, kayıtlı herhangi bir domainimiz de mevcut değil, gerekte duymuyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir