Mobil Sohbet

Üye Olmadan Sohbet Etmek İstiyorum

Üyeliksiz Sohbet Görüntüsü

Üye olmadan sohbet, yok öyle bir şey zaten, ne üyesi, Lions kulube ya da bir partiye mi üye oluyorsunuz, ardı önü 1 saat yada bilemedin 10 dakika chat yapacaksınız. Üye olmadan sohbet etmek istiyorsanız tam adresindesiniz, sizden ne üyelik istiyoruz ne de gmail adresi,  giriş bölümünde ki kutucuğa yazın sahte bir isim katılın gümbür gümbür akan sohbet odalarına.  Zaman çok değişti, gerçi eskidende İnternet kullanıcıları bu konuda hassastı ama, son yıllarda ki medyada çıkan bir çok kötü ve olumsuz haberler kullanıcıyı daha da bir dikkatli tutum sergilemeye mecbur etti.

Zaten sosyal medya dedikleri Facebook, twetr gibi platformlarda mecburen üye oluyorlar çünkü, başka çareleri yok, hatta o iş adeta kurumsal bir hale dönüştü, kaçış da yok gibi. Buna ragmen herhangi bir chat sitesi için bu üyelik işi söz konusu değil, kullanıcılar bu tür siteleri gayri ciddi buldukları için pek oralı olmuyorlar. Öyle ya binlerce hatta on binlerce ücretsiz, üyeliksiz chat imkanı sunan mekan var, niye olsunlar, niye özel bilgilerini başkaları ile paylaşsınlar. Üstelik mİRC siteleri kullanıcı bakımından daha farklı bir dünya olarak algılanıyor ve burada kendilerine de yeni bir kişilik oluşturabiliyor. Zaten reelden tanıyan yok, hiç tanımadığı insanlarla yazışarak sohbet ediyor, evli ise bekarım diyor, fakir ise zengin, kısaca yeni bir kişilik oluşturuyor ve böyle mutlu olabiliyor. Elbette ki herkesi de bukatagoriye koymamak lazım ama, genel anlamda durum bu şekilde işlemektedir.

Üye Olmadan Nasıl Sohbet Edilir

Dilerseniz mİRC sitesinde de kendinize ait profil oluşturabilirsiniz, yaş, iş, evli bekar, takım, hangi şehir gibi bir özgeçmiş yazabilirsiniz.  Bu şekilde /ns profil komutunu kullanarak da karşınızda ki kişinin tanımlamasını da yapabilirsiniz. Lakin, bu profil bilgileri de yine yukarıda anlattığım gibi farklı bir dünyadan oluşturulmuş olabilir, üstelik bu bilgilerinizi hiç paylaşmayada bilirsiniz, sizin tercihiniz.

Neden bir çok site üye olun der? derler çünkü, bir sitenin ne kadar çok üyesi var ise site değeri de o şekilde yüksek olur, bir milyon üyemiz var demek elbette ki güzel bir şey olsa gerek. Bir de, üye oldunuzmuydu size sürekli email göndererek sitelerinde ki yenilikleri haberdar ederler, bu meilleri öyle güzel yazarlar ki, hemen tıklama gereği hissedersiniz. Bu şekilde de hit sayılarını artırma yollarına başvurmuş olurlar ki, bu da size pek fayda sağlamaz, siteye fayda sağlar. İşin özü ve kısası, üye olmadan sohbet etmek istiyorum diyorsanız, çok haklısınız ve de tam yerindesiniz. Üyeliksiz chat imkanı sunan sitemize hoş geldiniz, elit kullanıcılarımızın arasına katılmak isterseniz emin olun aradığınızı bulmuş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir