Mobil Sohbet

Üye olmadan chat yapmak istiyorum

Üyeliksiz Chat Siteleri

İşin aslı  Mırc  tabanlı bütün chat siteleri illa ki üye olun da chat yapın demiyor, hele ki  son yıllarda zaten  bir çok kullanıcı  Facebook  ya da  buna benzer sosyal ağlara rağbet ederken gel de buraya üye ol demiyor, demezler de. Zaten özellikle  yazılı chat siteleri arasında yoğun bir rekabet var hatta yoğundan öte çılgınca bir rekabet söz konusu, durum da böyle olunca üye olmadan chat yapma imkanı her ziyaretçi için geçerli bir olaydır.

Eğer ki  sizde  bu yönde bir eğilim içerisindeyseniz www.sohbetodalariücretsiz.com üyeliksiz chat hizmeti veren seviyeli bir sitedir. Yapmanız gereken sadece fake bir isim yazmak ve  sohbet odalarına giriş yapmak, hoş geldiniz yazanlara hoş bulduk değip yeni  arkadaşlıklar edinmek olacaktır.

Şunu da belirtmeden geçmek  istemiyorum,  özellikle  sıkça rastlanan arkadaş bul, evlilik  sitesi ya da bunlara benzer sitelerin reklamları çok ilgi çekici bir şekilde karşınıza çıkabilir.  Eğer ki,  şuraya bi tıklayıp bakayım derseniz karşınıza çok daha ilgi çekici resimler (yakışıklı erkekler, güzel kızlar) çıkar, üye ol  ‘sevda ile mesajlaş’ gibi  aldatıcı işlerle karşılaşabilirsiniz.  Sonrasın da bu kadar ile kalmaz bunlar, ‘VIP üye ol sevda ile kamerada sohbet et’ şuh da bi reklam spotu ve böyle böyle bu işler yol alır  gider. Elbette ki  yokmudur ciddi işini dürüstce yapan siteler, elbette vardır ama,  özellikle  yeni bir İnternet kullanıcısı iseniz çok dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Bir  şeye daha dikkatinizi çekmek isterim, Eğer ki,  canınız sıkıldı vakit geçirecek bir mekan arıyorsunuz ve de bu işlerde  henüz yenisiniz size tavsiyem,  mırc tabanlı  sitelerde biraz vakit geçirmeniz olacaktır. Çünkü, hiç bir şekilde sizden  isim soy isim, adres ya da buna benzer bilgiler istemezler, tek yapmanız gereken geçici bir nick alıp sohbet odasına bağlanmak olacaktır. Böylece gizlilik arz eden bilgilerinizi de hiç kimseler görmemiş olacak,  gmail hesabınıza olmadık reklam aktarımları da gelmeyecektir. Bu gizlilik olayı bence şu anda bilerek ve ya bilmeyerek de olsa  mırc tabanlı siteler de oldukça  güvenli durumdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir