Mobil Sohbet

Ücretsiz Erotik Sohbet Aramaları

 

ücretsiz erotik sohbet

ücretsiz erotik sohbet

Ücretsiz erotik sohbet yazdığınızda karşınıza hangi sonuçlar çıkıyor, ne tür siteler ücretsiz sohbet olarak hizmet veriyor? Her nedense işin içine ücretsiz kelimesi girdimi google bu kelimeleri içeren sorgularda genellikle yetişkin sohbet sitelerini ön plana çıkarıyor.

Dünyaca ünlü top model Katie Price, geçen yıl ülkemizde iki ayağını kırmış ve sosyal medyada çokça konuşulmuştu. Bu ünlü top model İngiltere’de  yüksek ücretlerle ziyaretçilerine erotik  chat sitesinde striptiz yapacağını hayranlarına sosyal medyadan duyurdu. Yapacağı show karşılığında 1 milyon dolar alacağını da yine kendi hesabından duyurdu.  Kısacası yok desek yalan olur ücretli siteler var ve bir çoğu da cinsel içerikli yayın yapan platformlar.

 

Genel anlamda 1.sayfada yazışmalı chat siteleri önümüze çıksa da, arka planda muhtemelen cinsel içerikli siteler boy gösteriyor. Olay sanırım ücretsiz kelimesinden kaynaklanıyor çünkü, bedava olarak değiştirirseniz yine seviyeli platformlar ön planda yer alıyor. Zaten bu keywordü sanalla yeni tanışanlar kullanıyordur, bu alemde biraz eski olan herkes ne arayacağını bilir ve bu kadar uzun keyvordleri kullanmazlar.

Erotik Site Arayanlar

Yeni girişimci diye tabir ettiğim bu ziyaretçi kitlesi işi de bilmediği için muhabbet edebileceği, geyik yapabileceği bir mekan arıyor.  Çoğunluğu sanıyor ki bu mekanlar ücrete tabi, ne bilsin bu amaca yönelik hizmet veren sunucuların ziyaretçi kıtlığı yaşadığını. Ama, ilk başta da belirttiğim gibi bir şekilde karşılarına özellikle görüntülü ve paralı siteler de çıkabiliyor ki, onlarda ücretsiz chat gibi klişe sözlerle arama motorunda iyi bir yer edinmişler.

Bu durumda ziyaretçi kitlesinin de bir şekilde konuyu iyi tahlil etmesi gerekiyor, tıkladığı nedir? nereye gider? sonuçları ne olur analiz etmesi gerekir.

Sorgu Sonuçları

Sizlere google’nin resmi web sitesi olan kelime planlayıcı sorgu sonuçlarını verdiğimde şaşırmayın, gerçek mi bu demeyin.

  • Ücretsiz erotik sohbet, olarak bu üç kelimelik arama sorgusu yapan kişi sayısı her ay bin ila on bin kişi arasında değişiklik gösteriyor. Siz bunu yazdığınızda arama motoru google 0,35 saniye içerisinde karşınıza tam tamına 3 650 000 çıkarıyor (Yaklaşık 3.650.000 sonuç bulundu (0,34 saniye)).
  • Erotik sohbet Siteleri, yazarak arama yapan kullanıcı sayısı yine aynı bin ila on bin kişi, rekabet oranı yüksek. Size 0,39 saniye içinde tam tamına 29 300 000 sonuç çıkarıyor ve bu kadar seçenek içinden muhtemelen siz 1.  sayfadaki bir siteyi tercih ediyorsunuz.
  • Erotiksohbet, birleşik olarak yazılan bu keyvordü yine ayda bin ila on bin kişi taratıyor ve ilk sayfadaki siteler tercih ediliyor.
  • Erotik sohbet chat, üçlü arama grubuna dahil olmakla birlikte aranma hacmi çok düşük sadece her ay on ila yüz kişi taratıyor ve karşılarına 4 560 000 sonuç çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir