Mobil Sohbet

Ücretsiz Chat Yap Sitesi

ucretsiz-chat-yap-sitesi

En İyi sohbet  Yap Sitesi

Bir eğlencedir chat yap, sohbet yap, eğlen vakit geçir, bedava olsun, ücretsiz chat imkanı sunsun, öyle bir site olsun ki sohbet odaları içerisinde kullancı sayısı yüksek olsun, kullanıcı kitlesi seviyeli olsun. Var mı böyle bir chat sitesi?, evet var, şu anda aradığın kriterlere en uygun platformlardan birisindesin, hemen sohbete bağlanabilir vakit geçirmeye  başlayabilirisin.

Bir pazar sabahı, 1 Eylül 2019 hava sıcak yapılacak pek bir şeyde yok gibi, açtım bilgisayarı Chat yap konusu üstünde bir yazı yazayım diye düşündüm.  Arama hacmi yüksek iki kelime, yazı başlığında çıkarmak zor, etiketlerde belki umuduyla ama yılların tecrübesiyle ve özgüven tavan yapmış, yazacağım, en azından siz ziyaretçilere bir kaç bilgi sunmuş olacağım. Belki  google tarafından beğenilecek yazım iyi bir sıralamayla sıkça karşınızda olacağım, belki de hiç oralı olmayacak, her iki sonuca da hazırlığım tamam, ne hayal kırıklığı, ne de yaşasın ilk sayfada çıktı sevinçleri olacak. Her detayı ayrı ayrı değerlendirip, bu başlık altında sizlere  bağzı bilgileri de paylaşacağım, chat yap, sohbet yap kelime öbeğinde ki google aramalarınında gerçek verilerini sunacağım.

İnternet kullanıcısı farklı eğilimler gösteren insanlardan oluştuğu için kendilerince hobiler, oyunlar, filimler  gibi bir çok seçeneği  sanal dünyada arayabilir. Chat yap   ya da sohbet yap yazarak arama yapanlar grubu da  milyonlarca seçenekten biri sayılabilir.  Bu arayışta ki amaç, herhangi bir chat sitesi  bulup orada sohbet etmek, geyik yapmak ya da bu sitelerin sunduğu oyun, radyo vb gibi hizmetlerden faydalanmaktır.  Tabi ki bu arayış esnasında ekonomi de göz ardı edilmez ve  arama terimi hemen üç kelimeye çıkar ve  ücretsiz chat yap  olarak araama motorları taratılır. Bu da gayet doğal ve haklı bir arayıştır, insanlar chat yapmak için neden bir de ücret ödesin.  Şimdi ücretsiz chat yapacak mekanı  buldunuz lakin, bulduğunuz yer kafanızı sarmadı  ne yapacaksınız tekrar  İnternette arayışa devam, binlerce chat sitesi var mutlaka bir yerde sizi mutlu edecek ortam bulunacaktır.

Ücretsiz Chat Yapmak İsteyenlerin Sorgu Sonuçları

Sizin  yazdığınız arama terimlerini  google arama çubuğuna yazarak mekan arayışında bulunan kaç kişi vardır diye düşünüyorsanız, işte size gereçek google verileri ile sonuçlar.

Ücretsiz chat yap yazarak arama yapanların sayısı her ay on ila yüz kişi lakin, rekabeti çok yüksek kelime öbeği olarak adlandırılıyor.

Chat yap,  aylık bin ila on bin kişi arama motorlarına bu şekilde taratma yapıyor, ,lginç olanı şu ki rekabetoranı düşük seviyede.

Sohbet yap, amacı aynı arama terimi ama, bin ila on bin kişi tercihini bu yönde kullanıyor ve taratıyor, yine ilginç olan şu bu kelime grubunun da rekabet oranı düşük görünüyor.

Not: bu bilgileri  sohbet sitesi sahipleri için vermekteyim, amacı sadece chat yapmak isteyen ziyaretçiler direk sohbet odalarımıza giriş yapıp keyflerine bakabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir