Mobil Sohbet

Sohbet Sitesi Sadece Rumuzlu

Sohbet sitesi sadece rumuzlu

Sohbet Sitesi Sadece Rumuzlu

Sohbet sitesi, sadece rumuzlu olarak  sunucumuz içerisinde ki bütün global kanallarda online chat yapabilirsiniz. Kayıtsız, üyeliksiz üstelik bedava olan platformumuza genel toplum ahlakına uygun herhangi bir rumuz yazmanız yeterli olacaktır. Site yönetimi olarak zaten gizlilik politikamızı uzun yıllardır ısrarla sürdürmenin ağır bedellerini ödemiş olsak da, asla prensiplerimizden vazgeçmedik.

Zaten ücretsiz olarak kullanıcılarına olanak sağlayan müessesemiz üyelik, aidat, kontür gibi saçma sapan düzeysiz istemlerde asla bulunmamış ve bulunmayacaktır da. Sitemizde sohbet eden arkadaşlarımızın sadece rumuzlarını (nick) bilmekteyiz, biz işimizi ciddi ve seviyeli yapan bir sohbet sitesi olarak tanınmaktayız.

Rakip sitelerin site girişlerine yerleştirdikleri aslı astarı olmayan şuh görüntülü bayan ya da yakışıklı erkek resimleri aldatmadan öteye geçmese de, kullanıcıları elbette yanıltmaktadır. Web sayfamızda asla bu tür hileli, aldatmaya yönelik her hangi bir resim ya da yazı bulamazsınız. Sadece rumuz yazarak sohbet etmek isteyen bir kişiye bu türde hileli yaklaşımları da şiddetle kınamaktayız.

Bizim ziyaretçilerimizden sadece beklentimiz şudur; rumuzlarınızı (nick) şifrelerseniz, daha güvenli bir ortamda sohbet edebilirsiniz. Güvenilir derken onu da açıklamak isterim yani, şifresiz bir rumuzla chat yapıyorsanız, bir başkası da bu nicki kolaylıkla kullanabilir.  O yüzden  Nick nasıl şifrelenir yazımdan bilgi alarak kullanacağınız rumuzu sahte bir email hesabıyla da olsa alsanız iyi olur.

 Sohbet Sitesi Sadece Rumuzlu Olarak Kullanılır Mı

Evet kullanılır, genel toplum ahlakına uygun olmalı, anlamsız harflerden oluşan bir rumuz ile chat yapmak emin olun konuştuğunuz kişinin sizi ciddiye almamasına neden olacaktır. Bayansanız bayan rumuzları, bay sanız baylara özgün rumuzları tercih etmenizi öneririm.

Mitolojik rumuzlar oldukça revaçta olsa da eskisi kadar rağbet görmemektedir. Örneğin Zeus rumuzu 0n yıl öncesine kadar hemen hemen her sohbet sitesinde şifreli olarak kullanılmaktaydı. Bayanlar için de bir örnek verecek olursak, HeRa rumuzu çok popülerdi ve hatta öyle bir popülaritesi vardı ki, chat odalarında bu nick için kavgalar edilirdi.

Aslında bir sunucuya girip beş on dakika muhabbet edilecekse şifreye falanda gerek yok. Ama müdavimi olduğunuz bir sunucu var ise ve sıkça ziyaret ediyorsanız mutlaka rumuzunuzu şifrelemenizi öneririm.

Bu kadar yazdım, benim kullandığım rumuzdan da bahsetmek isterim ki, belki size bir örnek teşkil edebilir. Efendisiz rumuzu ile yıllardır sanal alemde vakit buldukça çet yapan birisiyim. Manasını çokça soran olmuştur size de bahsetmek isterim, aslında çok da anlaşılabilir bir şey. Efendisiz yani,  efendisi olmayan, kimseye hesap vermeyen kişi manasına gelmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir