Mobil Sohbet

Sohbet Odasında Nickim Askıda Kaldı

Sohbet Sitesinde Nickime (nikime) Giremiyorum

Userlerin karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi ‘düşme’ diye de tabir edilen, İnternetin aniden kesilmesinden kaynaklanan nickin sohbet odasında varmış gibi görünmesi ve aynı nick  (nikle) tekrar giriş yapılamamasıdır. Sohbet odasında muhabbet ediyorsunuz, bir de bakmışınız yazdıklarınıza cevap veren yok, demek ki net koptu, eğer ki yeni yeni chat yapmaya başlamışsanız bu doğaldır. Hatta sinirlenebilir, odaya giriş yaptığınız da beni neden attınız diye söylenebilirsiniz de, ancak kural ihlali yapmayanı niye atsınlar zaten, chat sitesi sahipleri user user diye yaf yaf ediyorlar. Siz internet kesilmesinden kaynaklı ani bir düşüş yaşadınız, banlayan, atan yok, sakin olun ve bu durumda ne yapmalısınız onu öğrenmeye çalışın.

Şimdi diyelim ki, nickiniz (nikiniz ya da feke isminiz)  MASAL olsun, düşüş yaşadınız ve hemen sohbet odasına bağlanmaya çalışıyorsunuz ancak, nickinizi yazdığınız da ‘bu nick kullanımda’ yazısı karşınıza çıkıyor ve değişmenizi istiyor, ya da  MASAL nickine giriyorsunuz lakin sohbet odasında MASAL123, MASAL_ gibi eklere maruz kalıyor ve doğru olan nickinizinde sohbet odasında olduğunu fark ediyorsunuz. Gerçek nickinize geçmek için yetkililerden yardım istiyorsunuz ‘nickime kill atarmısın’ gibi istekler. Buna hiç gerek yok, gayet kolay bir komutla askıda kalan nickinizi siz kendiniz atabilirsiniz, kimseye de eyvallah etmemiş olursunuz.

/ns ghost MASAL (şifreniz) bu komutu uyguladığınız anda askıda kalmış olan gerçek nickiniz sohbet sitesinden çıkmış olacak ve tekrar MASAL nikiyle sohbet etmeye devam etmiş olacaksınız. Bu komutu daha kolay öğrenebilmeniz adına üst tarafta ki resmide sizler için hazırladım, kolay gelsin hepinize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir