Mobil Sohbet

Sohbet Odaları mİRC

sohbet-odalari-mirc

Sohbet odaları mirc, fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış misali oldu , sohbet odaları mirc başlıklı yazımızda bu atasözüne uydu diyebilirim. Nedenini yazımın ilerleyen bölümlerinde sizlere anlatacağım ve eminim sizlerde bana hak vereceksinizdir.

Sohbet odaları mİRC  yazıp arama yapmakta ki amaç şu olsa gerek, yazışarak  sohbet edebileceğim bir mekan arıyorum.  mİRC sohbet odaları  olarak başlık atsaydım belki daha iyi olurdu ama, amaç, hedef aynı ve ben bu yolu tercih ettim. Öyle ya, mİRC  bu platformların ilki ve mİRC yazışarak  chat yapılabilen bir program türü, başına da sohbet odalarını ekledin mi tamamdır.

Sohbet Mirc

Şimdi ben sadece sohbet odaları ya da sohbet sitesi gibi başlıkla bir yazı yazsam emin olun ki google sıralamasında sanırım ilk 500 de bile çıkmaz. Çünkü, aranma hacmi yüksek olan kelimelerle alakalı bir makale yazmak ve bunu ilk sıralarda çıkarmak mümkün olmayacak bir şey. İnanıyorum ki bir prf gelse dese ki ben sohbet odaları başlıklı bir makale yazacam ve de bu ilk sayfada çıkacak peh der gülerim. Ama, bedava sohbet sitesi, sohbet odaları mİRC gibi araması az rekabeti düşük olan kelimelerde evet, olabilir. Zaten bende bu yüzden böyle bir başlık kullandım ki, ayda  50 yüz de olsa bir ziyaretçi kitlesine ulaşabilmek amacım. Ulaşırsam ne olacak, sitemizde ki ziyaretçi sayısında ufakta olsa bir artış sağlanmış olacak. Bu türdeki rekabeti düşük, aranma hacmi az olan kelimeleri tespit edip bundan sonraki yazılarımı da bu yönde yazmayı düşünüyorum.

Öyle beş yüz kelimelik bir makaleye de gerek yok çünkü, sohbet odaları mİRC yazarak buraya gelen bir ziyaretçinin tek amacı vardır chat yapmak, buna ulaşmak da hiç zor değil, sohbete katıl butonundan giriş yaparak dilediğiniz sohbet odasında özgürce muhabbet edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir