Mobil Sohbet

Sohbet Odaları Almanya

Farklı bir şey yapmak istiyorum, Almanya sohbet odaları konusu rekabet oranı çok yüksek, anlamsız savaş vermeninde mantığı yok diye düşünüyorum. Şimdi ben Almanya sohbet diye bir başlık atsam zaten site yeni, her şeyimiz mükemmel olsa google en azından ilk 6 ay pek gösterimde bulunmaz.

Almanya Sohbet Aramaları

Epeyce bir inceleme yaptım internet ortamında, bizimle aynı hedefe koşan sitelerbir birine çok yakın içerikler eklemişler misal; Almanya sohbet odaları başlıklı o kadar çok içerik eklenmiş ki ve hemen hemen hepside aynı. Gurbetçilerin chat sitesine hoş geldiniz diye başlıyor, Viyana’daki gurbetci kardeşim, Oslo’da ki gurbetci kardeşim gel en güzel sohbet bizim burada, adeta bir işportacı mantığı ile ziyaretçi çağırıyolar.  Onlar her ne yaparsa yapsın ben farklı bir şeyler yapmaya çalışacağım, en azından yazdığım konularda mutlaka işinize yarar veya yaramaz bilgiler paylaşacağım. Ne bilgisi derseniz, bu akşam sizlere bu sayfadan Almanya’da ki gurbetcilerimizin İnternet (google arama motoru) üzerinden sohbet etmek için nasıl aramalar  yapıyorlar ve karşılarına neler çıkıyor konusundan bahsedeceğim.

Almanya Sohbet Odaları Arama Verileri

  • Sohbet odaları Almanya; sanırım bu sorguda ki amaç Almanya’dan arkadaş bulabilmek, her ay on kişi ila yüz kişi böyle bir arama yapıyor ve google bu sorguya karşılık, 0,38 saniye içerisinde tam 247 000  sonuç gösteriyor. Arza bakın talebe bakın yazımın ilk başında belirttiğim rekabet olayı budur işte, ne yazacaksınız da ilk sayfada çıkacaksınız.
  • Almanya sohbet; iki kelimelik bir arama sorgusu, rekabet oranı düşük gösteriliyor, ayda bin ila on bin kişi  bu şekilde arama yapıyor, google  bu sorguya karşılık 0,45 saniye içerisinde tam olarak 7.550 ooo sonuç gösteriyor ve bu sorguya rekabeti düşük parametresini ekliyor. Bana göre Almanya’nın tarihini coğrafyasını en güzel şekilde yazsanız ilk sayfada çıkamazsınız.
  • Almanya chat; bakınız bu sorgu üstünde site sahipleri çalışabilir, belki bir varlık gösterebilirler çünkü, google verileri rekabet oranı düşük diyor ve aylık aranma hacmi de 100 ila bin arasında değişiyor. Bu sorguya karşılık ise karşınıza 0,43 saniye de 1.260 ooo sonuç çıkıyor, belki potaya girebilirsiniz.
  • Türkçe chat Almanya; Türkiye’deki şehir sohbet odaları gibi Almanya’da da büyük kent isimlerine yönelik sohbet odaları var ve bu arayış onu çağrıştırıyor. Örnek, Berlin chat ama, Türkçe yazışmalı olacak, sorgu sanırım bu yönde bir arayışı gösteriyor. Bu arama terimi  az olsada rekabet oranı orta  görülüyor, ayda 10 ila yüz  kez sorgulanıyor ve buna karşılık google, 0,39 saniye içinde tam olarak 6.940 000 sonuç gösteriyor, vay anam vay bizim bu yazı artık nerelerde çıkacak bilmiyorum.
  • Almanya sohbet siteleri, aylık on ila yüz kez aranmasına karşılık rekabet oranı çok yüksek gösteriliyor, şansımı denerim diyenler için söylüyorum, sayısal loto daha makul gibi. Sorgunun karşılığı ise 0,42 saniye de 2.510 00 sonuç sayfası olarak gösteriliyor.
  • Almanya chat siteleri, yüz ila bin kişi arama butonuna böyle yazıyor, rekabet oranı yüksek gösteriliyor, 0,41 saniye de 1.080 000 sonucu tercihinize bırakıyor, seç beğen al olayı.
  • Sohbet Almanya, webciler, bunun üstünde durun derim, rekabet oranı düşük, aranma hacmi düşük ama tünelin ucunda bir ışık var gibi geldi bana. Ayda on ila yüz araması var, bir domain bile alınabilir boşsa tabi ki. vay, google arama çubuğuna sohbet almanya yazdım şaştım kaldım, tam 7.220 000 sonuç çıktı karşıma, 0,37 saniyede. Demek ki ömrünüzü özeğinizi tüketmeye gerek yok, hiç uğraşmayın neşenize bakın derim.

Arkadaşlar ben burada Almanya’da yaşayanların chat yapmak amacıyla internette nasıl aramalar yaptıklarından rakamlar dahilinde bilgiler sunmaya çalıştım. Bu veriler google resmi verileridir, aylık ortalama aranma hacimleridir. Bu oranlar chat istemiyle buraya gelenleri pek ilgilendirmese de, özellikle sohbet sitesi sahipleri ya da web editörlerinin oldukça işine yarayacak diye düşünüyorum, saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir