Mobil Sohbet

Seviyeli Sohbet

On binlerce kişinin aradığı ortam, seviyeli sohbet ya da seviyeli chat sitemiz bünyesinde gerçekleşmektedir. Ücretsiz üyeliksiz, hızlı bağlantı ile anında sisteme giriş yapabilir, nezih bir ortamda çayınızı yudumlarken sohbet keyfini yaşayabilirsiniz. Bu konuda sitemiz google aramalarında lider konumunu hiç bir zaman bırakmamış olsa da, chat ile yeni tanışan kullanıcılara yönelik yeni bir tanıtım yazısı ile karşınızdayım.

seviyeli sohbet

seviyeli sohbet

Seviyeli Sohbet Nedir?

Derin bir anlamı olduğunu düşünmeyin, gerçek hayatta ailenizle, nişanlınızla, müşterilerinizle nasıl konuşuyorsanız o şekilde sohbet etmektir. İnsanlar zaten gün içerisinde ki telaşe nedeniyle yorgun argın giriyor bir siteye, orada iki geyik yapayım biraz kafam dağılsın istiyor. Hiç kimse küfürlü konuşmaları tasvip etmez ama, maalesef ki klavye delikanlısı ve hatta hatta klavye bayanları bu alemde çok. Çok kararlı ve radikal tedbirlerle bu türlü eylemler sunucu operatörlerince engellenmelidir. Adam gelir söver sayar sunucudan uzaklaştırılır, ertesi akşam yine gelir bu sefer  ‘vay siz beni nasıl atarsınız, ben ne yaptım ki’ der. Eğer ki sunucu yönetimi bu kişiye zaaf gösterir, bir user bir userdir der de sessiz kalırsa emin olun o kişi yaptığı eylemi yine yapacaktır. Kısacası, özellikle şu an bulunduğunuz sitede küfüre, sataşmalara cinsel nitelikli rumuzlara izin verilmemektedir.

Seviyeli Chat Nasıl Yapılır?

 • Kendinizi anlatan kısa ve etkileyici bir rumuz (nickname)
 • Kullandığınız rumuzu şifreleyerek ciddi bir ziyaretçi olduğunuzu site yönetimine ve kanal içerisinde ki kullanıcılara göstermek (zorunlu değildir).
 • Sisteme dahil olduğunuzda tıpkı gerçek hayatta nasıl birilerini görünce selam verirsiniz, o şekilde selam vermek önemlidir.
 • Özellikle erkek kullanıcıların yaptığı en büyük hata bayanların özel odalarına gitmek ve ahlaksızca şeyler yazmak, kesinlikle yapılmamalıdır.
 • Öncelikli olarak sohbet kanal genelinde sıradan güncel konulardan sohbet etmek, aşırı kibarlıktan uzak doğal olmak gerekir.
 • Seviyeli espriler size çevre kazandıracaktır, yerinde ve zamanında yapılması oldukça fazla arkadaş edinmenizi sağlayacaktır.
 • Bayanlarla chat yaparken hiç bir samimiyet yokken ‘sen’ demek yerine ‘siz’ gibi ifadeler kullanmak sizi kibar bir bey efendi olarak betimleyecektir.
 • Son olarak ve en basit anlatımla bay ya da bayan olsun, ilk defa buluştuğunuz  biri ile  cafede nasıl muhabbet ediyorsanız o şekilde chat yapmalısınız.

Seviyeli Chat Sohbet Sitesi

Günümüz teknolojisine ayak uydurmak bir çok yönden inevasyon gerektirse de yaşanan maddi zorluklar bir çok siteyi zor duruma düşürmektedir. Özünde parasız sohbet siteleri olarak hizmet veriliyor olsa da ziyaretçi kitlesinin azlığı özellikle cinsel sohbet arayışında olanların önü açılmıştır. Site yönetimleri sunucu içerisinde erişkinlere yönelik odalar kurarak sisteme ayak uydurmaya çalışmaktadırlar. Bu olumsuzluklar karşısında seviyeli chat yapmak isteyenler kendi klasmanlarına uygun arkadaş topluluklarının olduğu seviyeli sohbet sitesi arayışlarına yönelmiştir. Bütün zorluklara karşın radikal tutumları ile öncelikle topluma örnek kişiliklerin bir araya geldiği nezih ortamlar sağlanmaktadır. Sayıları azımsanmayacak çoktur, Türk aile yapısına uygun, seviyeli muhabbetlerin yapıldığı saygın platformlar büyük özveri ile sizlere ortam oluşturmaktadır.

Seviyelisohbet odalari

Seviyelisohbet, birleşik olarak yazdığımın hata olduğunu biliyor ve üstelik bilerek öyle yazıyorum, odalari da ha keza öyle. Burada biraz seo işlemi yaptım, esas olarak  her sitenin içerisinde farklı isimlerle de olsa chat odalari mevcuttur. Seviyeli sohbet odalari da genel anlamda şu isimlerle yerlerini almışlardır.

 1. sohbet odası, bütün sunucuların global odalarından biridir, istisnası belki olsa da bu odada seviyeyi asla düşürmezler.
 2. Chat odası, yine global ve olmazsa olmaz odalardan birisidir, taviz verilmez.
 3. mynet odası, çok eski bir sohbet sitesidir ve araması çok olduğu için bu isimde bir çok oda mevcuttur. Çok bir araştırmadım ama gözüme çarpan düşük profilli odalar mevcuttur.
 4. Şehir sohbet odaları, il il, ilçe ilçe isimlendirilmiş odalar mevcuttur, çok düzeyli olan odalar olsa da user azlığı nedeniyle düşük profilli sunucular da yok değildir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir