Mobil Sohbet

Samsun Chat Odası Arıyorum

Samsun Chat Odası

Samsun chat odası,  iller bazında açmış olduğumuz özel odalara bir yenisi daha eklendi. Samsun Sohbet artık 7/24 online olarak hizmete girmiş bulunmaktadır. Şehir sohbet odaları içerisinde çok ayrı bir yere sahip olmasının nedeni kanal founderimiz LazGüzeli rumuzlu arkadaşımızdır. Uzun yıllardır sitemizde dost canlısı tavırları ile adeta hepimize ablalık kardeşlik yapmış, en kötü günlerimizde bizlere destek vermiş dünya iyisi bir kardeşimizdir. Oda yöneticisi olarak kısa zamanda ziyaretçi sayısını neredeyse global kanallarımızın seviyesine taşımıştır. Yöneticisi olduğu sohbet odası yardımcı operatörlerinin de hakkını yememek lazım, fedakarca çalışmaktadırlar. Uy uşağum diyerek adeta bütün Karadeniz’li hemşehrilerinin gönlüne taht kurmuş, oda içerisinde gırgır şamata adeta gırıla gitmektedir. Bütün bunların yanı sıra seviyeli bir muhabbet ortamı için gerektiğinde adeta bir savaşçı gibi davranmaktan da çekinmemektedir. Biz sunucu yönetimi olarak hep destek, tam destek politikamızla elimizden geldiğince yardımcısı olmaya özen göstermekteyiz.

Diğer sitelerin sürekli Samsun’un tarihteki yeri plakası 55, 19 Mayıs 1919  paylaşımları gibi bir yazı yazmak istemedim. Açıkçası, evet biliyoruz ne kadar önemli bir il olduğunu, Kurtuluş savaşında ki önemini, asla da unutmayacağız. Ama, biz bir sohbet platformuyuz sitemizi ziyaret edenlere de bu yönde bilgiler sunmamız gerekmektedir diye düşünüyorum.

Niyeti ciddi, seviyeli arkadaşlıklar kurmak, Samsun’lu bayanlarla erkeklerle tanışmak bu oda da sizleri de bekliyor. Sitemiz ücretsiz ve üyeliksiz olarak kullanıcılarına chat yapma imkanı sunmaktadır. Yukarıda görülen bağlan tuşlarından sisteme anında dahil olabilir, muhabbet ortamına giriş yapabilirsiniz.

Samsun Chat Sohbet Arama Sorguları

Samsun’dan birileri ile chat yapmak, arkadaşlık kurmak isteyenler google’de nasıl aramalar yapıyorlar, bu sorguları ve sonuçları paylaşmak istiyorum.

  • Samsun sohbet: yüz ila bin kişi her ay bu şekilde arama yapıyor, rekabet oranı düşük, reklam getirisi sıfır olarak gösteriliyor. Bu sorguya karşılık google 0,37 saniye içerisinde karşınıza 5.820.000 sonuç çıkarıyor. İl bazında com, net gibi bütün domainler üstüne de bir web sitesi oluşturulmuş durumda.
  • Samsun chat odası: hemen hemen aranma oranı yukarıdaki keyword ile aynı, 100 ila bin kişi, rekabet oranı düşük, reklam getirisi yok gözüküyor. Ama lakin, bu sorguyu arattığınızda karşınıza sadece 210.000 sonuç sayfası çıkıyor.

Siteleri, odaları gibi arama sorguları olsa da pek ciddiye alınacak bir seviyelere ulaşmış değil, on ila yüz kişi gibi sonuçlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir