Mobil Sohbet

Romantik Sohbet Odaları

romantik sohbet

romantik sohbet

Romantik sohbet ya da bir başka bir deyimle, romantik chat yapmak için uygun bir mekan mı arıyorsunuz? tam yerini buldunuz. Türkiye’nin en romantik chat sitesi olarak sizleri ağırlamak, aramızda görmekten mutluluk duyarız. Burada ne bulacaksınız, romantizm, aşk, dostluk, arkadaşlık adına ne ararsanız emin olun sisteme giriş yaptığınız an itibari ile karşılaşacaksınız. Sunucumuz içerisinde şehir sohbet odalarının yanı sıra farklı kategorilerde de odalarımız mevcuttur. #Romantik sohbet odamızda  global olarak günün her saati, her saniyesi kesintisiz hizmet vermektedir.

Kanal sahibi yani founderimiz, RomantikA, operatörler 999 seviye sop, Romalisa, Dely, AYSUN.  Yardımcı operatörler aop, selen, kemal, Angel, junyır ve rumuzu aklıma gelmeyen ama odada  aktif olarak görev yapan arkadaşlar. Haftanın 4 günü saat 22 00 ve 12 00 arası yayın yapan Dj_Duygusalite ile canlı yayında en romantik şarkılar sizleri bekliyor. Ayrıca, sunucunun haşarı çocuğu uslanmaz rumuzlu arkadaştan haftada 3 akşam canlı performans romantik şiir okuması. Burada stres yok, burada kaygı keder yok, romantik aşıkların bir birlerine söyledikleri en nadide sözler var. Amatör şairlerin yazdıkları şiirler var, bir birinden güzel şarkı  sözleri yazan bestekar arkadaşlar var. Sizde bu nadide odada yerinizi almak istemezmisiniz, yazın bir feyk rumuz hemen giriş yapın, aramıza katılın.

Romantik Chat

Romantik chat nasıl yapılır? bu içgüdüsel bir olgu, tarifle pek olmaz ama, yine de bir kaç ip ucu vereyim. Özellikle erkek ziyaretçiler için söylemek istediğim bir kaç husus var. Arkadaşlar, bayanlar kibarlıktan naiflikten çok hoşlanır, her halukarda beyefendiliğinizi korumak zorundasınız. Bayanlara karşı daima nezaketinizi ve kibarlığınızı korumanız yüksek menfaatinize olacaktır. Romantizm bir şişe bira ile başlamaz aksine, muhabbet ortamını birden bire sekteye ugratır. Sitemiz müdavimlerinden ismi niki lazım olmayan biri var, akşam saat 8 gibi sunucuya girer iyi hoş muhabbet eder ne zaman ki saat 22 00 civarı olur illallah getirtir. Zaten bu arkadaşı Romantika kanalına almıyorlar, yöneticiler istemiyor, huzur bozuyor diye.

Tabi ki bu bayan arkadaşlar içinde geçerli, onların içinde de agresif tutum sergileyenler kanala giremiyor. Kısacası yapılması gereken şu, kibarlık, nezaket üslup güzel olmalı. Kanalda neyzen teyfiğin küfürlü şiirlerini yazmak sizde takdir edersiniz ki hoş karşılanmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir