Mobil Sohbet

Radyo Dinle Sohbet Et

Radyo Sohbet Et

Radyo Sohbet Et

Radyo dinle sohbet et, sunucumuz üzerinde online olarak radyo dinleyebilir, sohbet etmenin keyifli anlarını yaşayabilirsiniz.

Radyo dinlemek için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok, sistem sizi oto olarak zaten direk #yagmurfm kanalına aktarır. İşinde uzman bay bayan dj arkadaşlarımız dilediğiniz şarkıları günün her saati yayınlar, hoşça vakit geçirmeniz sağlamaktan mutluluk duyarlar. Ayrıca amatör sesler için haftanın iki günü yaklaşık 4 saat süren özel yayın yapılarak yeni seslere öncülük vermekteyiz.

Bir çok aktivitenin yaşandığı radyo kanalımızda her akşam iki ziyaretçimizi dj arkadaşlarımız canlı yayın konuğu olarak yayına almaktadır. Bütün bunların yanı sıra yine ‘bende dj olmak istiyorum’ diyen bay ve bayan arkadaşlara da titizlikle yardımcı olunmaktadır.

Kahve bahane sohbet şahane misali rodyo dinlemek sanırım bir arkadaş bulup, sohbet etmenin keyfini çıkarmak gibi geliyor bana. Çünkü sonuç da devir değişti, öyle pek de radyo dinleyen kimseler kalmadı. Kaldı ki, nereye elini atsa müzik keyfi, nereye elini atsa eski deyimle ajans (yani haberler).

Radyo Sohbet Et

Bu konuyla alakalı daha önce bir paylaşımda bulunmuştum, en üstteki linke tıklarsanız merakınızı giderebilirsiniz. Sohbet etmek isteyenlerin arama motorlarına yazdıkları bir keyword olarak adlandırılabilir. Arama hacmi çok yüksek, rekabet oranı da bir o kadar zor bir kulvar. Üzerinde fazlaca durmaya gerek yok, belki belki yandex arama motoru bu  kelimelerini üst sayfalarda gösterebilir.

Daha ziyade sesli olarak arama yapanların tercihi, cep telefonunu eline alıyor, sorgunun yazılacağı kutucuğun sonunda ki yukarıdan aşağıya doğru mavi renkli ok işaretine tıklıyor. Sonrasında, sesli olarak sohbet et diyor ve önüne ilk çıkan sohbet sitesi içinde kendisini buluyor.

Sesli chat yapmak isteyen ya da yazışmalı olarak chat yapacak olanlar kendi tercihleri yönünde uygulamaya dahil oluyorlar. Bizim platformumuz texs tabanlı sohbete uygun yani yazışarak muhabbet kurulmaktadır, yine dj istek panelimiz yazışmalıdır. Yani, diyelim ki, radyo dinlemektesiniz ve bir şarkı istiyorsunuz. Yapmanız gereken istek paneline ya da #yagmuref radyo kanalına, ‘!istek Orhan Gencebay ya evde yoksan’ yazıyor ve isteğinizi belirtiyorsunuz. Pek olmaz da diyelim ki dj arkadaşımız isteğinizi görmedi, burada yapmanız gereken dj arkadaşımızın özel odasında aynı şekilde isteğinizi yapmanız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir