Mobil Sohbet

Parasız Sohbet Siteleri Nasıl Kazanç Sağlıyor?

parasız sohbet siteleri

Parasız Sohbet Siteleri

Parasız sohbet siteleri, masraflarını nasıl karşılıyor?, öyle ya bir çok giderleri var, bu giderleri ziyaretçilerinden de alamıyor. Rekabet ortamı bu alanda sınırsız sayılabilir, özellikle mİRC sohbet, yani teks tabanlı yazışmalı uygulamalardan asla para talep edilmiyor. Bildiğim kadarıyla google de sohbet sitelerine adsense, yani reklam vermiyor. Peki gelir kaynakları nedir? derseniz; kendini ispat etmiş kullanıcı sayıları binlerle ifade edilen yazışmalı chat siteleri siteye giren ziyaretçiden, yani normal userden para talep etmezken,  sohbet odalarını kiraya veriyor. Ayrıca, buna ek olarak admin  olmak isteyenleri de belirli ücret karşılığında yetki sahibi yapabiliyorlar. Yani, hiç bir vasfa sahip olmayan bir kişi isterse #sohbet kanalının founderliğini (sahipliğini) kiralayabiliyor, bu diğer global odalar içinde geçerli tabi ki.

Daha yüksek mertebede olmak isteyen kişiler ise, co admin, netwoork admin, root admin gibi klasmanına göre ücret ödeyerek yetki sahibi olabiliyorlar. Normal bir chat kullanıcısı için bu iş saçmalık gibi gelebilir ancak, burası ayrı bir dünya, bundan keyf alanlarda elbette ki var. Hatırlarım, eskiden kanalı kiralayanlar da sop, aop gibi düşük rutbeli yöneticilere para karşılığı yetki eklerdi. Şimdi bunlar yok, adminlik, founderlik kirası sunucu sahibinin gelir kapısı olmuş durumda.

Bunlara ek olarak özel reklam gelirleri de var elbette ama bu adsense gibi kapsamlı bir kazanç kapısı olmuyor.

Parasız Sohbet Siteleri Hangileri

İddialı konuşuyorum alanında en iyisi olma yolunda ilerleyen www.sohbetodalariucretsiz.com parasız hizmet veren sitelerin öncüsüdür. Buraya giriş yaptığınız an itibarı ile sadece chat keyfi yaşarsınız ayrıca, founder, admin gibi yetkili konuma geçebilmek liyakata bağlı bir olay olduğu için, bizim uygulamamız parasızdır. Hak edene gereken yetki gerektiği zaman site yönetimi tarafından yazılmaktadır.

Buna mütakiben google arama motoruna parasız sohbet yazdığınızda karşınıza çıkan bütün sayfalar ücretsiz hizmet vermektedir. Öyle çok bir didin tırnak araştırma yapmanıza da gerek yoktur, küçük bir araştırmayla eminim hedefinize kısa sürede ulaşmış olursunuz.

Parasız yetişkin sohbet odaları sunucunuz da var mı? derseniz evet, global yetişkin sohbet odamız  bedava olarak kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. Bütün bunlara ek olarak, oyun kanallarımız, radyo kanalımız ve diğer global odalarımızda parasız olarak sizlere 7/24 yayın yapmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir