Mobil Sohbet

Online Sohbet Odaları

Online Chat Sohbet Siteleri

Online Sohbet

Kesintisiz aralıksız,tam zamanlı, 365 gün 7/24 online sohbet  hizmeti veren sitemizde sizlerde güzel vakitler geçirebilirsiniz üstelik, üyeliksiz ücretsiz bedava sohbet odalarımızın size sunmuş olduğu olanaklardan yararlanma fırsatı bulurusunuz. Chat sitesi demek online hizmet vermek demek, bunun yağmur yagdısı, kar yagdısı, fırtına çıktısı gibi bahaneleri zaten olmaz. Ziyaretci günün her saati chat yapma istegi içerisinde olabilir, bizim görevimiz sorunsuz, bahanesiz bu hizmetle sizleri buluşturmak hoşça vakit geçirebilmenizi sağlamaktır.

Dünya genelindeki bütün sohbet siteleri bu anlayışla hizmet vermektedir, online sohbet odaları farklı isimler altında kullanıcılara sunuluyor olsa da hemen hemen hepsinin ortak özelliği online yani tam zamanlı hizmet vermektir. Platformumuz içerisinde siz kullanıcıların bölgesel bazda arkadaşlık kurabilmesine olanak sağlayan değişik isimlerde chat odaları bulunmaktadır. Örneğin Adana sohbet  ya da hollanda sohbet gibi isimler altında kesintisiz online olarak bağlanabilir chat yapabilirisiniz.  Dünyanın neresinde olursanız olun, günün hangi saati olduğu önemli değil, aklınıza düştüğü anda sitemize online olarak bağlanabilirisiniz.

Tam zamanlı yani, 7/24 online olmak bilindiğinin çok aksine hiç de kolay bir hizmet türü değildir. Düşünün ki günün her saati mutlak suretle chat odalarında operatör bulunuyor, biri çıkıyorsa birisi de giriyor. Bu arkadaşların bu işten herhangi bir kazancı da yok, tek amaçları huzurlu bir ortamın sağlanması. Bu vesile ile sunucumuz üzerinde ki bütün operatör arkadaşlara da teşekkürlerimi bildirmek isterim.

Çok yıllar önce bir sunucuda operatör olabilmenin ilk şartı online olma süresi idi. Haftanın en az üç günü ve en az iki saat sitede kalma şartı aranırdı, günümüzde bunun da pek ehemmiyeti kalmadı. Sunucular zaten ziyaretçi kıtlığı yaşıyor, bir de böyle bir şart koşmak da site sahiplerinin işine gelmiyor.

Sohbet etmek çok kolay, bağlanmak çok kolay www.ücretsizsohbetodaları.com sizler için her detayı düşünerek teknolojinin her katmanından faydalanmanızı sağlamaktadır. Dilerseniz web bağlantısı, dilerseniz mobil baglantı hatta daha rahat bir chat için mİRC scriptimizi masa üstüne de indirebilirsiniz.  Sunucu kurallarımız ana sayfada belirtilmiş olup,  bu kurallar dogrultusunda sohbet odalarımıza baglanabilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir