Mobil Sohbet

Mynet Sohbet Odaları Her Sitede

mynet sohbet odaları

mynet sohbet odaları

Mynet sohbet odaları internet üzerinde yayın yapan büyük küçük hemen hemen her sitede mevcut. Mynet sohbet elbette ki bir ekol, elbette ki belirli bir yaş grubunun chat ile tanışmasını sağlayan öncü sitelerden birisidir. Bu platform şimdi var mı?  yayın yapıyor mu açıkçası pek bir bilgim yok, bilgin yok peki neyi yazıyorsun derseniz, açıklayacağım.

İşin aslı bir kaç kez google ve yandex arama motorunda mynet  chat yazarak bir araştırma yapmıştım.  Açıkçası yaptığıma yapacağıma da pişman oldum, artık her sunucu da bir mynet sohbet odası mevcut ve gün geçtikçe de artıyor. Peki neden böyle oluyor, nedir bu işin aslı gibi aklınıza gelen sorular olacak tabi,  bunlara detaylı bir cevabı sanırım bu yazımda bulacaksınız.

Bu işin sırrını bu şekilde arama yapan kullanıcılar bilmez, zaten bilmesine ve hatta merak etmesine bile bence gerek yoktur. Ama ki, bir sohbet sitesi var ve buraya kullanıcı lazım, ziyaretçi trafiği artsın diyorsanız işte bütün mesele bu ve bunlar gibi aranma hacmi yüksek kelimelerde gizli. İşte bu yüzdendir ki, bütün chat hizmeti veren sitelerde mynet sohbet odası vardır.

Bu site vakti zamanının en popüler sitesi olduğu için ve on binlerce kişinin sohbet ettiği bir mekan olması nedeniyle asla unutulmamış ve unutulacak gibi de görünmemektedir. Neden mi? nedeni basit şuradan anlayacaksınız, ‘eskimynetsohbetodaları‘ olarak da günümüzde hala aranmaktadır. Anlayın ki bıraktığı izi, bu şekilde arama yapanların yaş aralığı emin olun 50 civarıdır, unutamamış ve o siteyi arıyor.

Mynet Sohbet Arayanlar

Şimdi sizlere internet kullanıcılarının mynet chat ararken arama motorlarına ne yazıyor, kaç kişi bu şekilde arama gerçekleştiriyor detaylarını vereceğim. Bu bilgiler arama motorlarının devi olarak nitelendirilen google sonuçlarıdır ve ayrıca bu bilgiler google resmi sonuçlarıdır.

  • Mynet sohbet: yazarak arama yapan kişi sayısı her ay yüz bin ila bir milyon kişi arasında değişiyor, gözlerinize inanın gerçek bir bilgidir bu. Bu sorguya karşılık 0,46 saniyede karşınıza 521 000 sonuç çıkıyor, burası çok enteresan arz ve talep hiç uygun görünmüyor.
  • Mynet chat:  bu şekilde arayan kişi sayısı bin ila on bin kişi arasında farklılık gösteriyor. 0,66 saniyede 360 000 sonuç sayfası karşınıza çıkıyor, burası da çok ilginç, bu kadar yüksek aranma hacmine karşılık bu kadar az sonuç sayfası bence enteresan.
  • Mynet sohbet odaları: yine bin ila on bin kişi bu sorguyu yapıyor, 0,33 saniyede 181 000 sonuç sayfası karşınıza çıkıyor, bu sorgunun da rekabet oranının düşük olduğu aşikar.
  • Eskimynetsohbet: bilerek birleşik yazdım çünkü, aynen bu şekilde arıyor insanlar. 1000 kişi ila 10 000 kişi aynen bu şekilde arayışta bulunuyor, rekabet oranı düşük. 0,41 saniyede 113 000 sonuç sayfası önünüze çıkıyor.

Ben eğer ki, bu sorguların hepsini yazmaya kalksam emin olun bu yazı kalınca bir kitap kadar olur. Örneğin, mynet sohbet yeni, mynet chat sohbet, mynet sohbet 18 gibi, bir çok varyasyonda aranması yapılan bir site. Ben sizlere bilgi amaçlı bir kaç örnek verdim ki, Türkiye’nin en eski sohbet sitelerinden biri olan mynet neden bu kadar tercih edilmiş ve edilmektedir.

Nedeni aslında şu; Türkiye’de insanları chat ile buluşturan öncü sitelerden birisi olmasıydı, o zamanlar kaç tane site vardı, kaç kişinin evinde bilgisayar vardı. Akılda kalmış artık mynetsohbet, ne yapsan çıkmıyor, o yüzdende bizim sunucumuz dahil her platformda bu isimde global kanallar mevcuttur.

Sunucumuzda hoşça vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz, bu tanıtım yazısı ile umut ederim ki üç beş kişi de olsa mynet sohbet sitesinden tanıdık arkadaşlar gelir. O zaman ki kullandığım rumuz [HAKANIM] idi, şu anda Efendisiz olarak yine online yine hızlı, yine chat sevdalılarının abisi olarak karşınızdayım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir