Mobil Sohbet

Mirc Sohbet Siteleri

mirc-sohbet-siteleri

Ücretsiz Mirc Sohbet Siteleri

Evet yine birlikteyiz, uzun bir aradan sonra yine ben ve yine mirc sohbet,   [HAKANIM]  yeniden siz chat sevdalılarının gönül rahatlığı ile girip sohbet edebileceği bir platform oluşturma çabasında üstelik, ücretsiz  sohbet siteleri içerisinde yine zirveyi zorlamakta. www.sohbetodalariucretsiz.com adresinde eski dostlar ve yeni katılımcılar ile birlikteyiz, eski mirc sohbet sevdalıları sizde eski dostları görmek isterseniz aramızda görmekten yine mutluluk duyarız. Her ne kadar mirc sevdalıları diğer sosyal ağlara geçiş yapmış olsa da azımsanmayacak bir kitle sohbet odaları içerisinde farklı nickler kullanarak geyik muhabbeti yapmaya devam etmektedir.

Eskiden mirc popüler bir sosyal ağ idi, insanlar İnternet de mirc ve türev kelimeler yazarak arama yapar bilgisayarlarına beğendiği bir mirc script indirir öyle chat yapardı. mİRC sohbet kavramı çok sonraları gelişti, arama motorları geliştikçe sohbet ve türev kelimeler de siteler kuruldu ve adeta mİRC unutuldu hatta unutturuldu.  Zaten şimdilerde mİRC programı indirme gibi zahmetli işler de pek kalmadı, web sitesinden, cep telefonlarından bağlan butonuna bastınız mı bir anda chat odasının içerisinde buluyorsunuz kendinizi.

Eskiler biliyor da yeni nesil henüz kavrayamadı işi çünkü, girip de muhabbet edebileceği bir mekan ararken google ye ücretsiz sohbet, ücretsiz mİRC sohbet gibi arama terimleri kullanıyor, Yahu zaten hemen hemen her site ücretsiz chat imkanı sunuyor ama, yok siz farklı bir arayış içerisindeyseniz evet internette paralı mekanlar da mevcut. Özellikle kameralı görüntülü sitelerde bu uygulama oldukça yoğun olarak kullanılıyor, değişik varyasyonlar ile ziyaretçiyi bir şekilde ikna etme çabasına girişiyorlar. Gerçi bizler eski mİRC ciyiz o tuzaklara da pek düşecek bir geçmişimiz yok, sağlam çetçiyiz şakayı dozajında kavgayı yerinde yaparız.

mİRC sohbet siteleri bitti, bu zamanda hala giren var mı? derler derler de kendileri de gizliden gizliden girer bi yere aşkını da yaşar, egolarını da tatmin etmeye çalışır. Size şunu söylemek isterim ki, mİRC ne bitti ne de biteceğe benziyor, user sayısı mı azaldı asla artarak devam ediyor. Sadece şu oldu mİRC sohbet siteleri çoğaldıkça çoğaldı, o kadar çoğaldı ki sayıları on binlerin üzerine çıktı isimleri değişti.  Şimdiler de sohbet ve türev kelimeler alan adı oldu, o kadar çok oldu ki bu kelimenin başında önünde x ler e ler tr ler, odaları, siteleri aklınıza ne geliyorsa hepsinden işin aslı bir mİRC  chat platformu çıkmış.  Sistem aynı sistem herhangi bir feke isim, gir  sohbet odasına yazışarak sohbet et, kısacası 20 yıl öncesinden pek bir farkı yok.

Bu arada mİRC bitti diyenlere şunu da hatırlatma isterim resmi google verilerine göre;

mİRC yazarak arama yapanların sayısı ayda on bin ila yüz bin kişi.

mİRC sohbet araması yine on bin ila yüzbin kişi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir