Mobil Sohbet

Mersin Sohbet Odaları

mersin-sohbet-odalari

Mersin Mirc Sohbet Odası

Her sohbet sitesinde olduğu gibi bizim sitemizde de şehir sohbet odaları mevcut olup, il il sohbet odası oluşturmak zaten kaçınılmaz bir sonuçtu ve bizde #mersin sohbet  olarak bir kanal oluşturalı epeyce de bir zaman oldu. İşlerden güçlerden fırsat bulupta bir paylaşım yapmakta geciktim, affınıza sığınarak Mersin chat ile alakalı bir şeyleri sizlerle bu akşam paylaşmaya çalışacağım.

Mersin büyük bir şehirdir, ilçeleri özellikle Tarsus bir çok ilden nüfus bakımından büyüktür, Silifke, Anamur, Bozyazı, Kargıpınarı, Kızkalesi, Mut, Ayvagediği yaylası,  Namrun yaylası gibi özellikle yazlıkçıların gelmesiyle nüfus oranı misli misline artan bir kentdir.

Tabi ki insanın doğasında olan bir şey var ki, bu engellenemez bir reaksiyondur, karşı cinse ilgi alaka mutlaka olacaktır. Şehir sohbet odaları aslında kendi şehrine semtine yakın kız arkadaş, erkek arkadaş ya da sadece vakit geçirip tanışma fırsatları oluşturabilmek amacı ile mİRC sohbet veri tabanlı sitelerde popüler bir hal almıştır.  Hatta bu öyle bir şekle gelmiştir ki ilçeler ve hatta hatta  artık mahalle isimleri de bu işin içine girmiştir. Haydi diyelim ki Tarsus chat odaları başlıklı bir yazı yazılabilir çünkü, nüfusu zaten 500 bine yaklaşmış bir kent ama, ben İnternet de görüyorum Pozcu, Mezitli gibi yerler için bile yazılar yazılmış, aslı astarı olmayan sohbet odalarına yönlendirmeler yapılarak ziyaretçileri bünyelerine katma çabası devam edip gidiyor. Bu olayda şöyle oluyor; ziyaretçi giriyor siteye Pozcu var mı?, Silifke var mı? odada ki userler garip garip bakarak bu ne diyor ki? diyor. Nedeni ise, yahu Mersin’i belki biliyor da Yenice’yi kim bilecek, Çayırekinliği’ni kim bilecek yani, şaşırıp kalıveriyorlar.

Size şu bilgiyi de vermek isterim Mersin (İçel) ili milyonu aşan nüfusu ile narenciyesi, tantunisi, silfke yoğurtu, Tarsus humus yemeği  ve fındık lahmacunu ile, silfke Mut arasında bulunan Sartavur geçidinde de et yemeden Mersin’i gezdim gördüm dememenizi tavsiye ederim.

Bir bilgi de sohbet sitesi sahipleri için vermek isterim, olaki sitelerine ziyaretçi kazandırmak adına böyle bir paylaşımda bulunmak isterlerse, belki farklı fikirlerle bir yazı yazmak isterler.

Mersin sohbet yazarak  İnternette arkadaş bulma çabasında olan kişi sayısı her ay yüz ila bin kişi.

Mersin chat araması yapan kişi sayısı da yine yüz ila bin kişi olarak google resmi verilerinde görünüyor. Yani bu rakamları günlere bölün, diyelim ki, ilk sayfa ilk sıra da çıksın siteniz. Yapılan araştırmalara göre bu  sayının %40’ı sitenize giriş yapar, bu matematiksel hesaplamalarla ne olacağını göstermektedir.

Tarsus Chat Odası

İşin aslı Tarsus chat başlıklı bir yazı yazmak istedim lakin, baktım ki Mersin sohbet odaları olarak bir tanıtım yazısı daha önce yazmışım. Tarsus da Mersin’in en büyük ilçesi üstelik, her bir köşesini de karış karış bilirim ki bu da Tarsus sohbet gibi bir makale için büyük avantaj olurdu diye düşünüyorum. Ama, sitemizde zaten Tarsus sohbet odası  hali hazırda mevcut ve bir çok Tarsus’lu chat sever online olarak muhabbet ediyorlar.  Yine de bu yazıyı güncelleyerek Tarsus chat keywordlerini de eklemek istedim, umarım başarılı olurum.  Çiçekli köyünden, Sarıveli’ye,

Kirlik’ten, Topaklı köyüne, Makam’dan, cetvele, 82 evlerden, Fahrettinpaşa’ya ne kadar Tarsus’lu hemşerim var ise hepinizi sohbet odalarımızda görmekten mutluluk duyarım, saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir