Mobil Sohbet

Mardin Sohbet Siteleri

mardin sohbet

Mardin Sohbet

Mardin sohbet olmalıydı yazı başlığımız ancak, bu sektördeki yoğun rekabet nedeniyle mecburen Mardin Sohbet siteleri olarak yayınlamak zorunda kaldım. Chat yapacak arkadaş arayanlar için tanıtım yazılarımızın il ve ilçe bazında kendi yörelerinden birileriyle buluşması en büyük gayemiz.

Rakip aslında rakip de dememek lazım, diğer arkadaşlık platformlarının şehir sohbet odaları tanıtım makalelerinde kullanılan klasik sözlerle sizleri de yormak istemiyorum. Yani, Mardin’in plakası şudur, bilmem kaç tane ilçesi vardır demekten ziyade Mardin chat kanalında neler var? nasıl bir yer göreceksiniz? gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağım.

Çok yıllar önce hayal meyal hatırlıyorum televizyonda ki en güzel dizi Mardin Münih hattı idi. Hani belki bir kurtlar vadisi gibi olmasa da sanırım herkesi ekranlara kilitliyordu. Şimdi bu da nereden çıktı derseniz, aşağı satırlarda göreceksiniz #Mardin Sohbet kanalı operatör listesini.  Midyat, Artuk ve çevre ilçe katılımcılarının oluşturduğu yöresel kullanıcıların yanı sıra, Münih’de yaşayan bir çok ziyaretçiyle sizlerde tanışma fırsatı bulacaksınız.

Mardin Sohbet Kanalı

Mardin sohbet, sunucumuz içerisinde faal halde 7/24 hizmet esasına dayalı olarak bir çok kanal mevcuttur. Kanallarımız seviyeli sohbet ilkesi ile kullanıcılarına chat imkanı sunmaktadır. Ücretsiz, üyeliksiz, kayıtsız sadece sohbet rumuzu yazarak sisteme dahil olabilirsiniz. Bura da ne bulmak istiyorsunuz? islami sohbet mi arıyorsunuz? var, radyo da müzik mi, var, oyun kanallarımı onlarcası mevcut, yetişkinlerle sohbet mi +18 kanalımız mevcut. Hayır, ben yalnızca Mardin‘li arkadaş bulmak istiyorum onunla sohbet edeceğim diyorsanız, o da mevcut.

 Kanal Operatör Dağılımı

Kanal founderi (sahibi) MünihEcesi (aslen Mardin’li gurbetçi bir kardeşimiz), yardımcı founder Mardini, sop melDa, sop yardımcıları, Midyatlıselen, sop ArtukBeyi, sop Nare, Sop NaZ, sop hasanali. Kanal yardımcı operatörleri yani @ klasmanı yöneticileri; toplamda online 12 kişi, part time 19 aop mevcut. Size bir kaç isim rumuz vereyim, Mahide, mARdİNlİRASI, @BUĞRA, @ceydanlı, @ andromardin. 8 arkadaşımızda halfop yani % eklentisiyle sizlere online destek vermektedir. Bütün bunların yanı sıra online olarak en az iki admin arkadaşımız Mardin sohbet odası içerisinde sizlerle chat yapmaktadır.

Sunucumuzu umarım beğenirsiniz, en azından vakit bulduğunuz bir an da sizleri de aramızda görmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir