Mobil Sohbet

Lez Sohbet Odalari

lez chat

Lez Sohbet

Lez sohbet odasina hoş geldiniz, 18 yaşını doldurmuş,  lezbiyen eğilimleri olan bayanların  sıkça kullandığı lez chat portalı ücretsizdir. Lez sohbet için geniş kapsamlı bir makale yazmak istememin bir nedeni de, sitemiz yetişkin sohbet alanında ciddi bir platformdur. Bu felsefemiz ile ziyaretçilerimize uzun yıllardır ücretsiz olarak hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Lezbiyen bayan arıyorum, giriyorum bir siteye ama kadın rumuzlu kişiler erkek çıkıyor, evet, bu sorun maalesef hep vardı. Biz site yönetimi olarak bu konuyu bir nebze olsun aşmış durumdayız, kadınlarla lezce sohbet etmek isteyenlere önerimiz şudur. Kesinlikle kullandığınız rumuzu şifreleyiniz, nasıl mı?  /ns register nick sifre komutunu kullanabilirsiniz. Bu şifreleme işlemini gerçekleştirmeniz halinde Öncelikle kendiniz bir ciddiyet kazanırsınız ve arkadaş bulmanız çok daha kolay olur.

Ayrıca /ns  profil komutunu kullanarak kendiniz hakkında gerçek ya da hayali bilgiler sunabilirsiniz. Zaten bu komutu yazdığınızda aşağıda bir kısmını gösterdiğim ama geniş çaplı bir seçenek önünüze çıkacaktır.

Tabi ki bu işlemler isteğe bağlı olarak yapılmaktadır, şu an lez sohbet odası içinde muhabbet eden bir çok bayan arkadaş bu şekilde bir kullanım yapmaktadır. Zaten Lezeyna rumuzlu arkadaşımızda iki yılı aşkındır kanal founderi olarak arkadaşlarıyla muhabbet etmektedir.
Lezeyna · Merhaba, ( Lezeyna)
Lezeyna · ® NickServ ® Whoislerinizde, bilgilerinizi Size whois ceken kisilere gosterebilir,
Lezeyna · ® NickServ ® Onlara kendinizi Bu sekilde Kisaca anlatabilirsiniz..
Lezeyna · ® NickServ ® —
Lezeyna · ® NickServ ® /Ns Set Yas yas Komutu ile yasinizi Belirtebilirsiniz..
Lezeyna · ® NickServ ® Sadece Rakam Kullanabilirsiniz..
Lezeyna · ® NickServ ® —
Lezeyna · ® NickServ ® /Ns Set burc Burc Komutu ile burcunuzu belirtebilirsiniz..
Lezeyna · ® NickServ ® Sadece Tarafimizdan belirtilen burclari kullanabilirsiniz..

Not olarak şunu da belirteyim, ne yaparsak yapalım %100 olarak erkeklerin bayan takma ismi almasını önleyemiyoruz.

Lez Sohbet

Lez sohbet arkadaşlığı aslında toplum içerisinde var olan ama pek gün ışığına çıkması istenmeyen cinsel bir dürtünün başlangıcıdır. Dünya genelinde çok popüler lez bayanların var olduğu gerçeğini kimseler inkar edemez, yok diyemez. Eşcinsellerin bayraklarının da var olduğunu ve bir çok ülkenin de bu bayrağı tanıdığını hatırlatmak isterim. Sunucumuz üzerinden yayın yapan Türk lez sohbet kanalı, sadece Türkiye değil, yurt dışından da katılımcısı olan, özgün içeriklere sahip ciddi bir platformdur. Kurallarımız ve felsefemiz doğrultusunda gizlilik politikası ilk başta gelmektedir, 18 yaş sınırı kotamız mevcuttur. Özgürce muhabbet edebileceğiniz, nezih bir ortam, canlı müzik kısacası, yazışmalı sitelerin bütün avantajlarını kullanıcılarına ücretsiz veren bir özel sitedir.

Gizlilik politikamızın gereği olarak ziyaretçilerimizden de özellikle rica ediyoruz ki, gerçek bilgilerinizi asla kimseyle paylaşmayın. Olası bir ciddi ilişki içerisine girerseniz özel tercihinizi lütfen reel ortamlarda paylaşınız. Zaman değişti, şimdi watsapp denilen anında mesajlaşma servisi var, özel bilgilerinizi lütfen sunucumuz üstünden değil, başka mecralardan gerçekleştiriniz.

Sorumluluk alanlarınızı kendiniz belirleyiniz, lez sohbet odasi içerisinde, huzur bozmak, telefon numarası vermek, siyaset konuşmak kesinlikle yasaktır.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir