Mobil Sohbet

Kolay Chat Sohbet Sitesi

Türkiye’nin  kolay chat sohbet programı ziyaretçilerimizin beğenisine sunulalı tam 3 yıl oldu. Sadece bir tuşla sistem içerisinde aktif olarak yeni arkadaşlarla muhabbet edebilirsiniz, üstelik kolay chat nedir?  onu da denemiş olursunuz.

İnternet hızınıza bağlı olarak saniye bazında testlerden geçen kolay sohbet programı kullanıcılardan olumlu eleştiriler alıyor olsa da, bu konu üstünde çalışan arkadaşlarımız en kolay sohbet için çalışmalarına devam etmektedir.

kolay chat

kolay chat

En Kolay Sohbete Giriş Nasıl Olur

Masa üstü bilgisayarınızdan ya da herhangi bir akıllı cep telefonundan kolayca chat yapmak artık sıradan bir olay. Her sitede bu sistemler mevcut, Zsohbet programı bu hizmete araç olarak kurgulanmıştır, gayet de başarılı bir çalışmadır.

Henüz bir snappchat programı kadar gelişmiş olmasa da, şu an için Türkiye’de kullanılan en kolay sohbet ile tanımlanan platformlar bu kurgu üstüne hizmet vermektedir. Peki, işleyiş şekli nasıldır? birazda ondan bahsetmek gerekli diye düşünüyor ve adım adım sıralıyorum.

  • Herhangi bir mİRC script gereksinimi gerekmiyor.
  • Ucuz internet hatları yavaşlığından dolayı bu programda size artı bir avantaj sağlamıyor.
  • Mutlak suretle fiber internet sağlayıcınızın olması gerekiyor.
  • Bigisayarınız  ya da akıllı telefonunuzun virüsden arındırılmış olması gerekiyor.

Kolay Chat İçin Neler Yapılır?

  1. Sohbete katıl ya da sohbet girişi yazan butona anlamı olan bir rumuz (nick) yazılır, anlamsız yani  xzzzzcvv gibi harfleri sistem trojan virüsü olarak algılar ve reddeder.
  2. Bazı sunucular siteye saldırı olmasın diye zaman zaman ya da sürekli olarak karantina kanalına sizi aktarır, Zsohbet de karantinasız hızlı geçiş yapabilirsiniz.
  3. Sizin klavye kullanımınıza bağlı olarak hızlı ve kolay chat biraz da kendi elinizdedir, f klavye daha avantajlıdır.

 Hızlı Sohbet

Bütün bu kolaylıkların yanı sıra hızlı sohbet konusuna da değinmeden geçmek sanırım eksik ve yanlış bilgilendirmelere yol açabilir.

Zaten kolayca chat sohbet yapabilmek site hızına orantısal olarak bire bir uyumludur. İşin özü de çok hızlı sohbet imkanı sunabilmekten geçer, neyse ki günümüz koşullarında internet çok hızlı. Sizlere çok eskilerden bahsetmek istemiyorum ama yeni nesil bu konuda çok şanslı, misal kısa bir örnek vereyim. 90 lı yıllardı, sohbet sitesinde bir bayana selam yazdıktan sonra çok rahat bir sigara içim süresi sonra  as cevabı ulaşırdı. O da cevap verirse tabi, yani hızlı sohbetin değerini bilmeniz anlamında bu anektodu belirtmek istedim. Bu konuda hızlı olmak yukarıda bahsettiklerimle aşağı yukarı birebir uyumluluk göstermektedir.

Şunu da belirtmek isterim, hızlı sohbet için sitelerin programlarında ki ayarlarda önemlidir, floof çıkış hızları, kullanıcının lag da kalma zamanları çok iyi hesap edilmeli ve tabiri cayiz ise, biraz da salıvermeli, gevşek bırakılmalı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir