Mobil Sohbet

Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir

Kızla Sohbet İçin Hazırlanmış Bir Resim

Bu akşam yine çok enteresan bir konu üstünde paylaşım yapmak istiyorum. Kızlarla sohbet, kızla sohbet et gibi arama yapanların bulduklarında ne yaptıkları ve ya bir kızla sohbet nasıl edilebilir gibi sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

Ben bu arama terimlerinin de üç  grupda değerlendirilmesinden yanayım, 1.grup,  İnternete gireyim bir kız arkadaş bulayım hoşça vakit geçireyim düşüncesinde olanlar. İkinci grup zaten halıhazırda bir sohbet sitesinde kızlarla sohbet edip geyik yapanlar. Üçüncü grup, üstünde çok düşünülmesi gereken bir kişilik taşıyanların sadece bir bayan arkadaş bulup direkman hedefe yönelik kelimelerle cinsel arzuların ön planda olduğu gruptur. Tamam burası da sanal dünya elbette ne ararsan bulursun da, yanlış yerde aramalar yaparsan tabiki de direğe toslayıverirsin.

1.grup bu alemi henüz bilmeyen tanımayan insanlardan oluştuğu için girdiği sitede bir kızla sohbet etmek işini reel dünyadan farklı sanıyor. Oysa ki pek farkı yok, zorla güzellik olmaz, sen orada güzel bir duruş sergileyeceksin ki, kızlarda senle sohbet etmeye başlasın. Sohbet odası içine girip, her bayan nickinin özeline dalarsan ne yapsan boş, zaten kızlar anında bir birini haberdar ediverir. Arkadaşım bir sohbet sitesinde bir kız arkadaş bulup onla sohbet edebilmenin de kuralları vardır ve sen buna uymazsan emin ol işin çok zor. Nasıl mı? dersen; ilk önce beyefendi gibi davranacaksın, kanal genelinde yazıların kibar olacak, hanımefendi, hanfendi  gibi onure edici kelimeleri çok sık kullanacaksın, dürüst olacaksın, her kıza asılmayacak rahatsız etmeyeceksin. Bunlara bir de espirili bir dil ekledin mi, değil bir kız onlarca kızla sohbet imkanı yakalamış olacaksın. Özünde iyisindir, kötü düşüncen yoktur belki ama, güzel kardeşim bu kızların gönlü yüksek olur, onu enginlere çekebilmenin de altın kuralları bu yazdıklarımdır.

2. gruptakiler İnternete kızla sohbet gibi arama terimleri yazmazlar, zaten girdikleri sohbet ettikleri bir site mevcuttur ancak, olası bir kavga ya da aşk sancısı onlarıda böyle bir aramaya sevk edebilir, vardır, var da olacaklardır. Çünkü, bu sanal dünya da da  çok sık aşk acısı çeken bay ya da bayan kullanıcılar hep olmuştur hatta,  reel den fazlası vardır eksiği yoktur.

3.grup, ahanda en tehlikeli grup, manyakça bi nickle gelmiş siteye kız yokmu, pasif yok mu, aktif yokmu gibi gibi arayışlar.  Kızlara iğrenç teklifler kısacası fantazisi geniş farklı kişilikteki insanlar, İnternet de elbette o yönelimlere uygun siteler de mevcuttur, genel anlamda yetişkin sohbet siteleri bu amaca yönelik hizmet vermektedir. Lakin şunu da belirtmek isterim ki hemen hemen her platforma yetişkin sohbet odaları da mevcuttur. İstisnalar da elbette vardır, on binlerce site olduğunu düşünürsek mutlaka bu tür sohbetlere izin vermeyen kahramanlarda vardır.

Eğer ki canınız kızlarla sohbet etmek  ya da bir muhabbet dönsün dostluk olsun istiyorsa size en güzel chat sitesi olarak www.sohbetodalariucretsiz.com adresini tavsiye ederim. 1 gruba dahilseniz mutlaka sizleride sohbet odalarımızda aramızda görmek isteriz, saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir