Mobil Sohbet

Kıbrıs Sohbet Chat Odaları

kıbrıs sohbet

Kıbrıs Sohbet

Kıbrıs sohbet chat odaları  sitemiz bünyesinde #Kıbrıs sohbet olarak bütün ada halkına 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.  Başkenti Lefkoşa olmak üzere, larnaka, magusa, Güzelyurt ve daha küçük yerleşim birimlerinden oluşan katılımcıları  Kıbrıs sohbet odasında buluşturuyoruz. Elbette ki sadece KKTC katılımcıları ile sınırlı kalmıyoruz, kanalımız global bir kanal ve dünya genelinden ziyaretçi kitlesine sahiptir.

Bu arada not olarak belirtmek isterim ki, Girne ile Lefkoşe arasında bulunan boğazın oradaki Dikmen’de askerliğini yapmış biri olarak Kıbrıs’ı ve Kıbrıs halkını iyi bilirim diyebilirim. Özellikle Nil Burak’ın okuduğu okulda epeyce bir görev yapmışlığım vardır. Dikmen’de yediğim üzümlerin hala tadı damağımda, Beşparmak dağlarında, yanık konvoyun orada çekilen resimlerim yanındadır.

Kıbrıs’da görev yaparken sık sık Girne’ye alışverişe giderdim, sıcak kanlı  insanları askerlerimize oldukça sevecen davranırlardı. Varmıydı bir sevdiceğim evet vardı, asla unutmadım Girne’de Aysel isminde tanıştığım bir bayanla fırsat buldukça sohbet eder dertleşirdik. Görev sürem bitip Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra da epeyce bir telefonla sohbet arkadaşlığımız sürdü. Kıbrıs chat yazısı bahane hatıralar şahane misali o günleri ve Aysel’i de anmış olduk, umarım sağlıklı ve mutlu bir hayatı vardır.

Kıbrıs Girne Sohbet

Girne chat odası içerisinde muhabbet etmek isteyen arkadaşların mutlak suretle 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Her ne kadar yetişkin sohbet muhabbetleri farklı odalarda yapılıyor olsa da operatörlerin gözünden kaçırdığı müstesna olaylarda olmuyor değil.

Girne chat odası sunucumuz üzerinde bulunan global kanallarda olduğu gibi yine ücretsiz ve üyeliksiz olarak chat yapma imkanı sunmaktadır. Yapmanız gereken sadece belirlediğiniz bir isim yazmak ve sohbete bağlanmak, sistem sizi oto sajoin olarak istediğiniz global kanallara yönlendirecektir.

Sizi burada kimler bekliyor, kanal founderimiz KAYRENIA (bayan), yardımcı  sop seviye 999 Girneliseda, sop Lefkeli, oda VIP sorumlusu,  sop Türkiye, yine Kıbrıs Rum kesiminden Sop DJ_MARİA,  @ hasan, @sibella, @ deskemal ve daha bir çok Kıbrıs’lı chat sever arkadaşların oluşturduğu oda yönetim kadrosu sizlerle olacaktır.

Çarşamba, Cumartesi  akşamları Dj_MARİA ile rumi saatlerle canlı müzik keyfini kaçırmamanızı özenle belirtmek isterim. Profosyonel olarak İngiltere ve Kıbrıs Rum kesiminde oldukça popüler olan Maria güzel Türkçesi ve orjinal rumcası ile sizlere skype canlı yayında vakit buldukça bir şans verecektir. Amatör seslere bir şans vermek ve belki de hayallerine ulaştırabilmek adına 3 saatlik yayın zaman diliminin 1 saatini ayırmaktadır.

KKTC gay sohbet arayışlarına yönelik olarak 18 sohbet odalari sunucumuz üzerinde yayın yapmakla birlikte Girne sohbet odası içerisinde yer verilmemektedir. Bu amaçla arayış yapan  arkadaşlar sistem içerisine girince yine oto olarak yetişkin kanallarına aktarılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir