Mobil Sohbet

İskenderun Sohbet Ücretsiz

Bedava İskenderun Chat Odaları

Merhaba Hatay ili ve ilçelerinde ki mİRC Sohbet sevdalıları,   #İskenderun sohbet kanalı bu gün tam 5. yılını doldurdu.  Teşekkürler Antakya, teşekkürler Hatay Erzin, İskenderun chat odalarına ilgi gösteren bütün katılımcılarımıza  ilgilerinden ötürü sonsuz teşekkürler ederiz.  Bilinenin aksine sitemiz bünyesinde Hatay chat odası yoktur, bunun sebebi 5 yıl önce sitemiz kurucularından Ercan’ın ısrarla biz #İskendurun Sohbet odası açacağız, çünkü ben İskenderun’luyum, Hatay chat olana kadar benim memleketimin adı olsun ısrarları sonucu oluşmuştur.  O gün bugündür de bu kanalın beyefendi founderi olarak oldukça yüksek bir ziyaretçi kitlesi oluşturmayı başarmıştır.

İl bazında olmayan, İskendurun sohbet kanalında ki yüksek katılım oranı nedeniyle bizde yönetim olarak Hatay ili ismine yönelik bir oda kurulumu yapmadık. Zaten İskenderun chat odasında Hatay, dörtyol, erzin, Hassa, Kırıkhan, Samandağı, Yayladağı  ve Reyhanlı gibi ilçelerden bay ve bayan chat severler bir arada muhabbet dünyasına dalmış, gönüllerince zaman geçiriyorlar, sıkıntı yok, bedava Hatay sohbet olana kadar, Ücretsiz İskenderun sohbet olsun.

Sohbet platformumuz içerisinde yapacağınız her hangi bir eylem için asla ücret ödemezsiniz, bütün hizmetlerimiz bedava olarak kullanıcılarımıza yansıtılmaktadır.  Ayrıca,  üye ol, mİRC scriptimizi masa üstüne indirin gibi istekler de sitemizde geçerli değildir. mİRC alt yapısıyla çalışan sitemizde web sohbet uygulamamız mevcuttur, sohbete bağlan tuşu ve sadece bir rumuz ekleyerek chat yapabilirsiniz. Sitemiz 7/24 online dir, günün her saati giriş yapabilir, bay bayan arkadaşlar bulabilirsiniz. Mobil sohbet için apletimiz mevcut olup, her hangi bir akıllı telefonla bağlanabilir, İskenderun sohbet   aleminde, yine bedava ve ücretsiz olarak chat yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir