Mobil Sohbet

Hollanda Sohbet Odası Arayanlar

Hollanda Chat Sohbet Odaları

Gurbetci kardeşlerimize yönelik   Hollanda sohbet odası tanıtım yazısı serimizde bu akşam Hollanda sohbet ve türev arama terimlerinin bilgilerini paylaşacağız. Hollanda’da yaşayanların chat yapabilmek için google arama çubuğuna neler yazdıkları ve bu sorgulara karşılık ne sonuçlar bulduklarını sizlere anlatacağım. Aslında bu yazımızda Almanya sohbet başlıklı yazımızla etkileşim göstrebilir ancak, Hollanda’da ki gurbetçi nüfusu Almanya’ya oranla daha düşük. Sanırım nüfus azlığından dolayı arama hacimleri oldukça düşük ama yinede rekabet oranı çok yüksek kelimeler olduğu için örneğin, Hollanda sohbet odaları ismiyle bile bir web sitesi oluşturulmuş bile.

Hollanda Chat Sohbet Arayışları

Her yazımda da belirtmek biraz bayıyor insanları ama, site ismimizden de anlaşılacağı üzere bizde bir  mİRC sohbet sitesiyiz ve kullanıcı kazanmak adına bu türde tanıtım yazıları yazıyoruz. Sunucumuz üzerinde gurbetci chat kanalı mevcuttur, Türkiye’nin  en temiz, en nadide insanları burada seviyeli sohbet etmenin farkını yaşıyorlar.  Hollanda ve hatta dünyanın neresinde olursanız olun yeni geliştirilmiş mobil sohbet uygulamamız ile anında muhabbete dahil olabilirsiniz.  Sunucumuz üzerinde bulunan şehir sohbet odaları iller bazında  online chat hizmetini 7/24 aksatmadan sürdürmektedir.

Hollanda Sohbet Odaları Ne Kadar Aranıyor

Şimdi arkadaşlar, bu arama terimleri öyle ilginç ve de öyle çeşitlilikler gösteriyor ki, ben belirli arama sayıları üstündeki bilgileri sizlerle paylaşacağım. Kısacası, ayda sadece on kere arama sorgusu  yapılan kelimeleri dikkate almıyacağım, en az 10 ila yüz kere aranan sorguların bilgisini paylaşacağım. Bir de  +18 sohbet gibi  arama terimlerini her ne kadar hacimleri yüksek olsada prensip olarak burada paylaşmıyorum. Ayrıca, bu verdiğim bilgiler amacı sadece chat yapmak olan birisi için gereksiz olsa da, özellikle chat siteleri sahipleri veya editörlerince faydalı bilgiler olacaktır diye düşünmekteyim.

  • Hollanda sohbet, ayda  100 kişi ila bin kişi google arama çubuğunda böyle bir arama gerçekleştiriyor. Bu kelime öbeğinin rekabet oranı düşük olarak gösterilmiş olsa da, bu sorguya karşılık google 0,36 saniyede tam 2.750 000 sonuç gösteriyor.  Sizler sadece 1.sayfa ya da 2. sayfalarda ki sitelere girseniz de binlerce platform sizin gelip chat yapmanız için tanıtım yazıları yazmış ve beklemeye geçmiş.
  • Hollanda chat, aşağı yukarı aynı amaca yönelik bir sorgu, 0,43 saniyede 658 000 sonucu google önünüze koyuveriyor. Rekabet oranı düşük, her ay 100 kişi ila 1000 kişi bu arama terimini google de taratıyor.
  • Sohbet Hollanda, Hollanda’da olupta yine Hollanda’dan sohbet edebileceği arkadaş arayanların tercih ettiği bir yöntem olsa gerek, ben öyle algıladım. Rekabet oranı orta gösterilmiş, aylık aranma hacmi 10 ila yüz kişi. Google 0,41 saniyede 2.930 000 sonuç gösteriyor, düşünün ayda yüz kişinin arama yaptığı sorguya karşılık milyon tane sonuç, enteresandır bu chat alemi.
  • Hollanda chat siteleri, bu da belli ki, Hollanda’da yaşayan gurbetçilerimiz orada yaşayan birileri ile sohbet etme arayışı. Rekabet oranı yüksek, ayda 10 kişi-100 kişi bu sorgularla arkadaş arıyor ve buna karşılık google, 0,52 saniyede 640 000  sonuçtan birini tercih etmenizi istiyor.
  • Hollanda sohbet odaları, her niyeyse dikkatimi çekti Hollanda ile alakalı sohbet kelimelerinin rekabet oranı chat kelimesine göre hep düşük çıkıyor. Bu sorguda da yine öyle rekabet oranı düşük ve ayda 10-100 kişi böyle tarama yapıor. Bu sorgunun karşılığında google, 0,47 saniyede 643 000 sonuç gösteriyor.
  • Hollanda chat odaları, evet rekabet seviyesi yüksek, aylık aranma oranı 10-100 olarak değişiyor. Sorgunun karşılığında 0,53 saniyede 464 000 sonuç gösteriliyor. Enteresan gibi görülse de demek ki, Hollanda’da yaşayanlar da sohbetin İngilizce karşılığı olan chat kelimesini biraz benimsemişler gibi geldi bana.

Hani ayrandan aşağı katık olmaz derler ya, Hollanda’daki soydaşlarımızın internet üzerinde arkadaş bulup muhabbet edebileceği bir mekan arayışları bu sorgular üzerinden oluyor. İlk başlarda da belirttiğim gibi, aylık 10-100 araması olmayan daha bir çok kelime ve kelime öbekleri mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir