Mobil Sohbet

Gurbetcilerin Avrupa Chat Sitesi

Merhaba gurbetci arkadaşlar, anavatan özlemi çekmek zordur, bizzat yaşayarak öğrenenlerden birisi olarak sizlere en iyi Avrupa chat ya da Avrupa chat odaları hakkında biraz bilgiler sunmaya çalışacağım. Yurt dışında çalışıyorsunuz, ya da artık üçüncü nesile dönenlerden birisi olarak okuyor ve ya iş arıyor olabilirsiniz. İçinizdeki ana vatan özlemi sizi Türkçe sohbet odaları arayışına yönlendiriyor. Haklısınız, bende tam 12 yıl Berlin’de bu özlemle yandım tutuştum ve sürekli Türkiye’den bir kaç arkadaş bulabileceğim chat sitesi aradım. Bulurdum da, gerçi o zamanlar teknoloji bu kadar ileride değildi ama arayan mevlasını da bulur belasını da misali bende geyik yapabileceğim özellikle Almanya sohbet odasına giriş yapardım. Şimdilerde bakıyorum İnternet ortamına onlarca yüzlerce özellikle, Avrupa ülkelerinin başkentlerine yönelik domainler alınmış, arkadaşlık siteleri kurulmuş. Berlin chat mi dersiniz, Paris chat mi aklınıza hangisi geliyorsa bir sohbet sitesi  kurulmuş ve insanları bir araya getirebilme çalışmaları yapılıyor. Ne kadar başarılılar tartışılır çünkü, bu iş sadece Almanya da yaşayan 3,5 milyon gurbetci ya da bütün Avrupa’yı toplasanız ne kadar gurbetci var ki. Üstelik bu nüfusun %? kaçı chat sitesi  arayışında, belki genç nufus hevesli ama, ya diğerleri. Demek ki, sadece Avrupa Sohbet isimli bir domain almakla bu işler olmayacaktır.

Sunucumuz üzerinde gurbetci arkadaşlarımıza yönelik sohbet odaları çok uzun bir süredir mevcut olup, bedava sohbet anlayışı ile 7/24 online hizmet verilmektedir. Gurbetçilerimize yönelik global kanalımız olan #Avrupa chat odasının Fonderi Berlin_Girl, 12 tane sop,  17 tane aop kanal yardımcı operatörleri siz ziyaretçilerimize emin olun vatan hasretini bir nebze olsun unutturacaklardır. Avrupa’nın neresinde yaşıyor olursanız olun www.sohbetodalariucretsiz.com adresini tıkladığınızda gelişmiş web sohbet ya da mobil sohbet girişlerimizle saniyeler içinde kendinizi sanki Ankara’da ya da İstanbul’da bulmuş gibi olursunuz.

Burada sohbet edebilmek için ne yapmalıyım? diye bir soru da aklınıza takılabilir, cevabımız çok basit, sadece bir rumuz yaz ve giriş yap. Ücret yok, üyelik söz konusu bile değil, şu formu doldur yok, yaşınız 18 den fazlaysa buyrun chat alemine.

Gurbetcilere yönelik islami sohbet odaları mevcutmu?  gurbetci veya Türkiye’den katılan arkadaşlara yönelik #islami sohbet odamız mevcuttur, global bir kanaldır, user sayısı dün akşam tam 792 kişi yi görmüştür.

Platformumuz Türkiye’nin en büyük sohbet topluluklarından birisidir, kişiye özel hizmetlerimiz yoktur, kim  hangi konuda chat yapmak isterse kurallar dahilinde istediği odayı seçer ve orada muhabbetini eder, ister radyoda müzik dinler, isterse kelime oyun odasında puan yapar.

Ücretsiz oyun kanallarınız var mı?  zaten bütün hizmetlerimiz ücretsizdir, oyun odaları da buna dahildir üstelik, belirli ara dönemlerde yarışma kanallarımızda ki o ayın şampiyonu için süpriz hediyelerimizde mevcuttur.

Peki sitenizde yetişkinler için sohbet odaları mevcutmu? evet, eğer reşitseniz yine global kanalımız olan #Yetişkin sohbet odasında var olmanın dayanılmaz hafifliğini çağrıştıran muhabbetlere sizlerde katılabilirsiniz. Avrupa gay chat odası varmı? maalesef yok,  biz yönetim olarak cinsel chat için sadece yetişkin sohbet kanalı yeterli diye düşündük. Ama, zaten cinsel tercihler kimseyi ilgilendirmediği için gay arkadaşlarda bu odada geyik yapıyorlar, özel bir oda açmaya da gerek yok gibi görülüyor. Kameralı görüntülü sistem var mı? hayır yok, sitemiz texs tabanlı yazışmalı chat sitesidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir