Mobil Sohbet

Fransa Türklerin Chat Sitesi

Fransa Sohbet Görseli

Fransa chat sitesi, ekmek bulamazlarsa pasta yesinler, Fransa kraliçesi Marie Antoinette bu sözüyle tarihe geçmiş bir kadın, bizde diyoruz ki, Fransa’da sohbet edecek bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulamıyorsanız işte size tamamen ücretsiz chat sitesi, buyurun sohbete sizde katılın. Özellikle  Avrupa’da yaşayan gurbetçi kardeşlerimizin yoğun katılımıyla oluşturduğumuz #Fransa sohbet kanalımızda Paris, Nice, Lyon, Marsilya, Bordeaux, Strasbourg gibi kentlerden katılan ziyaretçilerimiz mİRC yani yazışmalı chat yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

FransaTürklerin chat sitesi içerisinde  bayanlarla chat mi yapmak istiyorsunuz ya da Fransa’dan erkeklerle sohbet mi etmek istiyorsunuz sunucumuzda sizlerin bu arayışlarına son veren düzenlemeyi tam 5 yıl önce yaptık. Fransa chat kanalımız global olarak 7/24 hizmet desteğiyle yıllardır güvenle ziyaretçilerine chat yapma imkanı sunmaktadır. Kanal Founderimiz ParisLi_Alev, tam yetkili %99 seviye sop Börteçine, sop AntepLi_Murat, değişkenlik gösteren 6 yardımcı sop,  9 tane Aop ile 365 gün sorunsuz güvenli muhabbet imkanı sunmaktadırlar. Bu vesile ile onların bu özverili çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür etmeyi, sitemize verdikleri emekten dolayı sadece bir teşekkürle haklarının ödenmeyeceğini de belirtmek isterim.

Fransa Chat Sitesi Arama Sorguları

 

Fransa sohbet odaları; her ay 10 ila yüz kişi bu arama sorgusunu google arama çubuğuna yazıyor. Bu sorguya karşılık google ise, 0,42 saniye içerisinde 720 000 sonuç gösteriyor, siteler arası rekabet oranı düşük gösteriliyor.

Fransa sohbet; bu kategoride en yüksek arama sorgusu bu iki kelimelik sorgu, 100 ila bin kişi her ay bu şekilde chat yapabileceği bir site arıyor. Bu sorguya karşılık olarak, 0,33 saniye içerisinde tam 5 913 000 sonuç karşınıza çıkarıyor, rekabet oranı ise düşük seviyede.

Fransa chat; on ila yüz kişi böyle arama yapıyor, 0,42 saniyede 1 210 000 sonuç gösteriyor, rekabet oranı düşük.

Chat Fransa; bu arayışı da yine on ila yüz kişi yapıyor, rekabet oranı düşük, 0,56 saniyede 954 000 sonuç sayfası gösteriyor.

Fransa’dan chat yapmak isteyenler bu sorguları kullanıyor, burada yazmadığım üç beş tane daha arama terimleri var lakin onların da hepsini toplasanız ayda bin kişi bile etmiyor. Enteresan, diğer Avrupa ülkelerindeki sorgu sayılarının yanında Fransa çok az hatta yok sayılacak düzeyde. Ya chat sevmiyorlar ya da zaman bulamıyorlar hatta belki de hiç yalnızlık çekmiyorlar, sunucumuzda katılım oranı yüksek olunca biraz daha artsın diye böyle bir tanıtım yazısı yazdım, bakalım sonuç ne olacak.

Fransa Türklerin Chat Sitesi” üzerine 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir