Mobil Sohbet

Eskişehir Sohbet Odası

Eskişehir Sohbet

Merhaba arkadaşlar,  şehir sohbet odaları   yazı dizimizde bu akşam Eskişehir sohbet odası konusunu ele alacağız. Yaptığım araştırmalar neticesinde şahsen şaşırıp kaldım, gözlerime inanamadım tekrar tekrar Eskişehir sohbet, Eskişehir chat arama hacimlerini inceledim. Resmen şok, koskoca Eskişehir, o kadar nüfus hiç mi  chat sohbet  meraklısı yokmuş diye bakındım durdum. Ben Eskişehir’ e gittim gördüm, epeyce zaman geçirdim evet, modern bir kent, üniversiteleri nüfus oranını artırmış, insanları güler yüzlü çağdaş, esnafın yüzü gülüyor, öğrenci çok velhasılı çok güzel bir kent.  Şimdi size şaşkınlığımın sebebini rakamsal olarak açıklamak istiyor ve hatta  böyle bir yazı yazmaya belki de hiç gerek yoktu düşüncelerimi de paylaşayım.

Böyle bir yazı yazmadan önce biraz araştırma yapmak alışkanlık oldu bende, mutlaka   google kelime planlayıcı dan arama trendlerine bir göz atarım. Ben kafamdan diyorum ki, Eskişehir kocaman bir yer, nüfusu da yüksek konuyu iyi araştırayım ki yazım ilk sayfada çıksın. Nafile hocam, bu yazım, bu başlık ile ilk sayfa ilk sırada çıksa ayda ortalama 10 ila 100 kişi tarafından görülür ki, ilginç olan şu, bu başlığın rekabet oranı da üst seviyede, zor çıkar yani. Bakmayın bizimkisi bir heves, bir hobi çıksa da çıkmasa da şehir sohbet odaları yazı dizimize devam edeceğiz.

Eskişehir Chat Sohbet Arama Terimleri

  • Eskişehir Sohbet odaları;  kelime planlayıcı böyle bir terim girdiniz mi her hangi bir sonuç göstermiyor,  bunun yerine Eskişehir sohbet odası sonuçlarını gösteriyor. İlginç değil mi, normalde üç aşağı beş yukarı her il bazında belirli bir arayış sonuçları çıkar ama, Eskişehir için maalesef yok. Eskişehir sohbet odası verileri ise şöyle,  her ay ortalama on kişi ila yüz kişi bu şekilde arama yapıyor, rekabet oranı ise yüksek.
  • Eskişehir Sohbet; yüz ila bin kişi bu şekilde arayış yapıyor rekabet oranı orta.
  • Eskişehir chat; 10 ila yüz kişi her ay böyle arama yapıyor, rekabet oranı yine orta görülüyor.

Evet arkadaşlar Eskişehir’li dostların pek bu işe hevesi yok gibi görülüyor üstelik, ben burada yazmadım ama Eskişehir sohbet ve türev kelime varyasyonlarını da inceledim. Misal, Eskişehir’li bayanlarla chat, Eskişehir’li erkeklerle chat, Eskişehir islami sohbet ve daha nicelerine baktım, hepsini toplasanız bir Adana sohbet araması kadar etmiyor.  Bunu şöyle de anlayabiliriz aslında, il isimlerine yönelik domainler ne kadar çok ise o il için sohbet chat arayışı da o kadar yüksektir. Örnek verecek olursak, Mersin Sohbet yazarsanız google arama çubuğuna karşınıza öncelikli olarak Mersinchat ve ardından uzantıları olan org, com, biz, net gibi  siteler çıkar.

Eskişehir’li  bayanlarla chat yapmak istediniz ya da erkeklerle  sohbet etmek istediniz ve sitemize giriş yaptınız, aklınızda sorular mı var? gelin bu konuları da aydınlığa kavuşturalım. Sitenizde Eskişehir’lilerin içinde olduğu bir oda varmı? evet var #Eskişehir sohbet, oto sajoinle direk bağlanabilirsiniz, global bir kanaldır.  Eskişehir islami sohbet odası varmı? maalesef il bazında öyle bir uygulamamız yok sadece global kanalımız olan #islami sohbet vardır. Ücret, üyelik, aidat ve benzeri uygulamalarınız varmı? hayır, sitemiz ücretsiz sohbet odaları olarak google de saygın bir yere sahiptir. Mobil sohbet bağlantınız var mı? elbette var, bütün akıllı telefonlardan, androidlerden tebletlerden sorunsuz olarak giriş yapar, keyfinize bakarsınız. Eskişehir cinsel sohbet var mı?  sizde takdir edersiniz ki, il bazında böyle bir oda açmak pek akıl işi değil, 35+, 40+ yaş gruplarına yönelik #yetişkin sohbet odalarımız mevcuttur.

Sitemiz büyük bir sohbet sosyal topluluğudur, Dünya genelinden ve ülkemizden katılan bay bayan arkadaşlara ücretsiz chat hizmeti vermektedir.  A kalite ziyaretçi kitlesine sahiptir,  en kötü koşullarda bile ilkemiz seviyeli bir ortam oluşturabilmektir. Ziyaretçilerimizin bu duruma hassasiyet göstereceğini umarak, her kim odalarımıza girip merhaba ya da slm derse  güler yüzle  as, hoş geldiniz der ve asıl olan sloganımız chat yaptırır ile muhabbet dünyasının içine alırız. Sitemizde güler yüzle karşılanır, sanal denilen bu dünyadan  iyi dostlar, güler yüzlü arkadaşlıklar edinmenizi sağlarız.   Biz insanların sosyalleşebilmesi adına, aralarında iletişim kurup, reel hayatın monotonluğundan bir nebze olsun uzaklaşmalarını sağlamak adına, web dünyasında kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.  Sitemizin ve diğer texs tabanlı chat sitelerinin emin olun bu işten hiç bir kazancı yoktur, hobidir, eğlencedir bizimkisi, yapmak zor yıkmak kolaydır, lütfen yapıcı olanların tarafından olalım, saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir