Mobil Sohbet

Erkeklerle Chat Yap

Erkeklerle Sohbet Resmi

Bu akşam ki yazımız erkeklerle chat, , arama terimlerine yönelik bir tanıtım yazısı olacak. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki,  İnterneti olan her insan bu sanal alemde bir şeyler arayıp duruyor, ama buluyor ama bulamıyor lakin, arayışlar hiç bitmiyor.   Erkeklerin bayan arkadaş arayışı çok ama çok fazla olsa da,  bayanların da yakışıklı erkek arkadaş arayışı oldukça fazla. Üstelik, yukarıda belirttiğim arama terimleri en düşük hacim deki kelimeler, on binlerce araması olan erkek arkadaş aramaları google de trend olma aşamasına bile gelmiş. Durum böyle olunca her sohbet sitesi gibi,   sohbetodalariucretsiz olarak ziyaretçi sayımızı artırmak adına erkeklerle chat nerede yapılır, bu ve  benzeri arama terimleri ayda kaç kere sorgulanıyor, bu ziyaretçi kitlesinin aradığı nedir? sorularına  cevap vermeye çalışacağız.

Sitemiz büyük bir sohbet portalıdır, sohbet odalarımızda online kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır, erkek ve bayanların bir birine oranı hemen hemen aynıdır.  Bayan kullanıcılarımızın erkeklerle sohbet edebilmeleri için seviyeli bir ortamdır, seçkin ve elit bir kullanıcı kitlemiz mevcuttur.   Her ne kadar ciddi ve sempatik bir topluluk olsak da, yine de özellikle yeni ziyaretçilerimize özenle diyoruz ki ‘sanalda asla kimseye güvenmeyin’, sohbete giriş yapın, chat yapın, müzik dinleyin, geyik yapın, erkek arkadaş bulun ama, asla kimseye güvenmeyin.

Bu tip aramalar sadece bayanlara özgü değil, bir de aktif pasif olayı var, gay sohbetleri yapmak isteyen kişilerin sayısı da bu konuştuğumuz arama terimlerinin içerisinde mevcut. Üstelik, özellikle gay sohbet aramasının hacmi onbinlerle ifade ediliyor.

Erkeklerle Chat Aranma hacimleri

Erkeklerle chat;   her ay 10 ila yüz kişi, rekabet oranı düşük.

Erkeklerle sohbet; 100 ila  bin kişi her ay arama yapıyor, rekabet oranı düşük seviyede.

Erkek arkadaş arıyorum;  bin ila on bin kişi her ay bu şekilde google araması yapıyor, rekabet oranı orta olarak gösterilmiş.

Erkeklerle sohbet et; on ila 100 kişi, rekabet oranı orta.

Erkeklerle sohbet odası; on ila yüz kişi, rekabet oranı orta.

Erkek arıyorum; 100 ila bin kişi rekabet oranı da orta görünüyor.

Evet sevgili bayanlar,  bir tek sen erkek arkadaş aramıyorsun, binlercesi, on binlercesi internet ortamında sohbet edebileceği bir erkek arıyor, ne diyelim, inşallah gönlünüze göre birini bulursunuz.  Erkeklerle sohbet etmek, yada bayanlarla sohbet etmek istiyorsanız  sitemizde online olarak chat yapabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir