Mobil Sohbet

Düzeyli Sohbet Odaları

Düzeyli sohbet, gelişmiş iletişim dünyasının içinde yalnızlık artık bir kader olmaktan çıktı, internette haddinden fazla seviyeli sohbet odaları mevcut ve sizleri muhabbete çağırıyor.  Yazı başlığım biraz enteresan gelebilir sizlere, bende  seviyeli sohbet odaları, ikinci başlık olarakda seviyeli sohbet kullanmayı düşündüm ancak, onlarca domain alınmış web sayfaları oluşturulmuş. Bu alanda rekabet çok büyük, o sitelerin önüne geçme şansım az diye düzeyli sohbet odaları olsun dedim. Yaklaşık 15 yıldır bu alemin içinde birisi olarak bir çok olumsuzluğu canlı olarak gören yaşayanlardan birisiyim.  Üstelik bulunduğum ortamlarda yöneticilik vasfı ile bir çok olayada müdahalem olmuş ve hatta hatta site yönetimleriyle ters düşüp o sunucuyu terk etmişliğim vardır. İnsanlar eğerki seviyeli chat ya da seviyeli sohbet yazarak bir arayış içindeyse elbette ki bunun bir manası vardır. Zaten reel hayatın bıkkınlık veren olumsuzluklarından biraz olsun uzaklaşmak için bu platformlara geliyorlar. E burda da seviyesiz muhabbetlere falan rastlayınca büsbütün demoralize oluyorlar, girdikleri siteden anında çıkıp gidiyorlar.  Şimdi, ben biliyorum ki bu şekilde arama yapanların %90 ı karşılarına çıkan ilk siteye giriyor ve  sohbet etmeye çalışıyor. Şunuda biliyorum,  olaki bu yazım ilk sayfada çıkarsa bu %90 lık oran belki iki satır okuyacak, makaleyi sonuna kadar mümkün değil okumayacak. Kim okur, site editörleri, site sahipleri araştırma için seo amaçlı bir blog yazısına fikir edinebilmek için evet, okuyabilirler.

Düzeyli Sohbet

Seviyeli sohbet sitesi nasıl olmalı; buna daha çok site yöneticilerinin daha fazla ziyaretçi kazanabilmek adına yaptığı yanlışlar neden oluyor diyebilirim. Türkiye’nin en kaliteli sohbet siteleri olarak lanse edilen platformlar bu işin piri diyebilirim, farkına bile varmıyorsunuzdur bu olumsuzlukların. Eminim sizlerde rastlamışınızdır bad nick denilen o ahlaksız rumuzların chat odalarına girişlerine, site sahibine sorsanız ‘bilmiyorum nerden geldiklerini’der. Aslında öyle iyi biliyor ki, size söyliyemiyor ya da söylemek istemiyor çünkü, ben yetişkin sohbet odalarına reklam verdim diyemiyor. Reklama da gerek yok bu sitelerin birden çok domaini var, sırf o userler gelsin diye web sayfası oluşturulmuş ve bağlantı verilmiş ama, sorsanız bilmiyorum derler. Haydi diyelimki haklılar user lazım, öyle rumuzlar geldimiydi  oto olarak çekiyorlar cinsel sohbet odasına karıştırmıyorlar global #sohbet ve benzeri odalarına kabul. Ya alenen global sohbet odaları içerisinde konuşmalarına göz yuman siteler, onlara ne demeli,  ne kadar güzel, ne kadar hoşmu diyeceğiz.  Haydi bunları da geçtim, ya islami sohbet odaları için ne demeli, var onların içinde de bu olumsuzluklara göz yumanlar nerede mi? internette biraz araştırma yaparsanız mutlaka sizde göreceksinizdir.

Düzeyli sohbet nasıl olmalı, bunun en güzel örneğini sohbet odamıza bağlanırsanız mutlaka göreceksiniz, farkı yaşayacak belki de müdavimi olacaksınız. Evet, kimse yoğurdum kara demez ama, bizim yukarıda anlattığım olumsuz uygulamalar gibi çalışmalarımız yok, hiçde olmayacaktır. Seçkin kullanıcı zümresine hitap ediyor olmanın zorluğundan çok kolaylıklarını görmekteyiz. Sitemiz içerisinde chat yapan kullanıcılar şunu iyi biliyor olmalı ki, asla küfürlü, sinkaflı çetleşmeler yoktur. İnsanlar özgürdür, özel odalarda kimler ne konuşuyor onu bilemeyiz ve karışamayız ama, sohbet genel akışında örf ve adetlerimize uygun muhabbetler edilmektedir. Diyeceksiniz ki, e hiç mi şaka yapılmıyor, şakanın geyiğin en alası burada ceyeran ediyor ama belirli bir yere kadar, düzeyli sohbet akışını engelliyecek olaylara tabi ki müsaade etmiyoruz.

Ücretsiz seviyeli sohbet bizim işimiz, Site ismimizdende anlaşılacağı üzere düzeyli chat yapmak için herhangi bir ücret söz konusu değil. Bedava  seviyeli sohbet hizmeti veriyor olmamız rakiplerimizi sinirlendiriyor olsa da böyle de devam etmekte kararlıyız. Henüz yeni bir site olmamıza ragmen google sıralamasında oldukça hızlı bir yükseliş trendi yakalamamız kararlı ve seviyeli bir tutum içerisinde olmamızdan kaynaklanıyor. Biz başkaları ne yapıyor diye bakmıyoruz, biz  ne yapıyoruz ve ne yapacağız onunla ilgileniyoruz. Katılımcılarımızın seviyeli bir ortamda chat yapabilmelerini sağlamak adına teknolojiye yatırım yapıyoruz,  elit bir topluluk oluşturabilmek adına  gerektiğinde maxsimum riskler alarak seviyesi düşük userleri spama alarak girişlerini engelliyoruz. Biz en iyisi olmak için ugraşıyoruz.  Site yönetim kadromuzun %60 oranında bayanlardan oluşma sebebi seviye konusunda ki ciddiyetimizin bir göstergesi olduğunu da belirtmek isterim.  Genel kullanıcı oranımız ise ½ oranında erkekler oluşturmaktadır, biz ayrım yapmadan  seviyeli chat yaptırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir