Mobil Sohbet

Dul Kadınlar Sitesi Sohbet

Dul Sohbet Sitesi Logoso

Dul sohbet, mesele aslında  ziyaretçi sayısını artırmaktır. Ne yaparsan yap en iyisini yap, felsefemiz bu ve dullarla sohbet etmek isteyen ziyaretçiler, Türkiye’nin en popüler dul evli bayan sohbet sitesine hoş geldiniz. Ücretsiz dul sohbet arayışlarına yönelik bilgiler içeren bu yazımız epeyce kapsamlı ve sanırım bir o kadarda ilgi çekici olacak. Bu makalede neler bulacaksınız, dul  sohbet ile alakalı ne kadar arama terimi var ve bu sorgulara karşılık kullanıcılar nelerle karşılaşıyor, bulduklarında neler oluyor, hepsini bu  sayfada sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Öncelikle dul ne demek? evlenmiş ayrılmış bay ya da bayanlar için kullanılan bir terimdir, eşlerden herhangi birinin vefat etmesi sonucunda yine geride kalan kişiye dul denir.  Dul kadınlarla sohbet etmek isteyen erkekler ne kadar çok ise emin olun dul erkeklerle de muhabbet etmek isteyen bayan sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu hayatın doğal akışı içerisinde yalnızlıktan sıkılmış, yakın etrafında kafaca uyum sağlayacak arkadaş bulamayan çareyi internet ortamında arayan özünde yalnız, yapayalnız kişilerin başvurduğu bir yöntemdir.

Özellikle erkek ziyaretçiler bu türde arama terimleri kullanmakta olup, arayışlarını bence yanlış yönde sürdürmektedirler. Dul chat  yazarak arama yapan kişiler aslında yetişkin sohbet sitesi yazarak muhabbet edecek bir mekan arasalar çok daha doğru bir arama sorgusu olur. Sanıyorum ve gözlemliyorum ki, bu şekilde arkadaş araması yapan erkekler daha ziyade cinsel içerikli sohbetlerden hoşlanıyor ve daha henüz selam vermeden, tanışmadan enteresan cümleler kurarak chat yapmaya çalışıyorlar. Toplum olarak kadınları bir cinsel obje olarak görmekten artık vazgeçmeli, ailemiz içerisinde de farklı sebeplerden ötürü dul kalmış yakınlarımızın olduğunu bence unutmamalıyız. Sunucumuz içerisinde bir çok global sohbet kanalı bulunsa da #dul sohbet diye bir kanalımız yoktur, yalanlarla ziyaretçilerimizi aldatmak gibi bir düşüncemizde asla olmamıştır. Lakin #yetişkin sohbet kanalımız oldukça kalabalık bir muhabbet mekanıdır, kanal founderimiz DuLiçe nikli dünya iyisi bir bayan arkadaşımızdır. Bu oda da tek tek bakmadım ama bir çok dul arkadaşımız mevcut olup, /NS Profil nick yazarak oda içerisinde ki arkadaşların medeni durumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Profil bilgilerini yazmak zorunluluğu olmasa da ciddi arkadaşlık kurmak isteyen kullanıcılarımız bu yöntemi benimsemişlerdir. Sitemiz gizlilik politikasına büyük önem verdiği için sadece ve sadece kullanıcıların yazdığı bilgileri doğru olarak kabul etmekteyiz.

Dul Kadınlar Sohbet Sitesi Arama Sorguları

Dullarla sohbet; ortalama her ay yüz ila bin kişi bu arama terimini google arama çubuğuna yazmaktadır. Siteler arası rekabet oranı orta olarak gösterilmekte olup, bu sorguyu yazdığınızda yine google size 0,34 saniyede 31 400 sonuç sayfası göstermektedir.

Dul Sohbet; tam  bin ila 10 000 kişi bu şekilde arama yapmaktadır, bu sadece google arama motoru için gösterilen bir sayı olduğunu da unutmamak lazım. Rekabet oranı yüksek, böyle bir arama yaptığınızda 0,52 saniye içerisinde karşınıza tam 2 150 000 sonuçsayfası göstermektedir.

Dul evli bayan sohbet; bu şekilde de arama yapan varmıymış derseniz? evet var, ayda on ila yüz kişi bu şekilde sohbet edebileceği bir arkadaş araması gerçekleştiriyor. 0,45 saniye içerisinde 550 000 sonuç gösteriliyor.

Dul sohbet sitesi; parasız chat yapabileceği bir mekan arayan kişi sayısı da her ay, 10 kişi ila yüz kişi arasında değişkenlik göstermektedir. Üf  rakama sizde şaşıracaksınız, 0,39 saniye içerisinde tam tamına 2  850 000 sonuç sayfası karşınıza çıkmaktadır, rekabet oranı için herhangi bir veri gösterilmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir