Mobil Sohbet

Chat Yap

Rasyonel düşünecek olursak chat yap başlığında bir makale yazarak 1. sayfaya çıkma ihtimalimiz %40 ki, bu bile zamanla belki olacaktır. Ama, malumunuzdur ki her chat sitesi ziyaretçi sayılarını artırmak adına web sayfalarına içerikler eklemek zorundadır. Şunu da hemen belirtmek isterim, bu ve buna benzer arama hacmi yüksek, rekabet oranı en üst seviyede olan bir çok yazım (Completed: 100% Checked) olarak yayımlanmaktadır. Yani, chat yap başlığında yazılmış hiç bir makaleye benzerlik göstermemiş olacak ve google de mutlaka  iyi bir yer edinecektir. Bu makale sadece  sohbet yapmak için arayış içinde olan arkadaşlara göre biraz uzun olabilir ama, sanırım diğer chat sitesi editörleri için iyi bir örnek oluşturacaktır diye düşünmekteyim.

Mobil Chat yap

Gerçekçi olarak düşünürsek, teknoloji bağımlısı bir ülkeyiz, asgari ücretle çalışanların ellerinde 5 bin hatta on binliralık akıllı cep telefonları var. Tabletler, masa üstü bilgisayarlar artık pek kullanılmıyor bile. Android kullanım teknolojisi gelişmiş ülkelerle hemen hemen aynı seviyelerde ve bu bir çok kolaylığı önümüze seriveriyor. Metrobüste, tramvayda, uzun yolculuklarda hemen cep telefonu yardımıyla istediğimiz bilgiye ya da eğlenceye ulaşıverebiliyoruz. Bu kolaylık elbette ki sohbet mobil olanağını da sunuyor bizlere üstelik, çok hızlı ve de son derece güvenli. Sitemiz bu gelişmiş teknolojiyi siz ziyaretçilerimize sunan ilk platformlardan birisidir, son yıllarda sistem ucuzlayınca bir çok platform da bu kervana katılmış oldu.

Üctetsiz Mobil chat Yap

Var mı böyle bir uygulama? evet,  texs tabanlı yüzlerce hatta binlerce platform ücretsiz chat hizmeti sunmaktadır. Zaten kullanıcı sayısı gün geçtikçe düşmekte olan bu sosyal platformlar bir de üstüne para talep etmeye kalksa sanırım işin içinden hiç çıkılmayacak bir boyuta gelir. Para talep eden siteler var mı? evet var ama, genellikle kameralı sistemler böyle bir uygulama yapıyor, detayını aşağıda ki başlıkta ele alacağız.

Yetişkin Sohbet  Yap Mobil

İşte bu konu çok su götürür,  yetişkin sohbet odaları yani yetişkin chat,  bu ve türev siteler eğer kameralı sistemle çalışıyor ise, %80 ücretli bir sitedir.  Ücretlidir, üyelik zorunludur (user sayısı yüksek siteler için geçerlidir), yeni açılan platformlar katılımcı sayılarının azlığı nedeni ile ücret talep etmezler.  Texs tabanlı yani, yazışmalı sistemler her zamanki gibi ücretsiz hizmet verirler, amme hizmeti yapmaya devam ederler üstelik, bu böylece de devam edecektir.

Bütün bu anlattıklarımdan sonra eğer ki  google arama motoruna chat yap yazdığınızda sitemize gelmiş olursanız mutlaka sohbet odaları içerisine sizde giriş yapmalısınız. Umduğunuz nedir bilemem ama güzel vakitler geçireceğinizi, bay bayan arkadaşlarla muhabbet edip stres atacağınıza emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir