Mobil Sohbet

Chat Sohbetleri Ara

chat sohbetleri

Chat sohbetleri ara, iyi bir ortamda hoşça vakitler geçirilmesine olanak sağlayan, insan faktörünün her çeşidinin var olduğu platformlardır. Bu beklentileri bay ya da bayanlar olarak ikiye ayırmakta bence yetersiz olur.  Eş cinsel eğilimlere yönelik örneğin lez sohbet  ya da yetişkin sohbet gibi  aranma hacmi yüksek kelimelerinde göz ardı edilmemesi gerekmektedir.

Chat sohbetler farklı kategorik programlamaları da içerisinde barındırmakta ve her geçen gün bu kategorik sınıflandırmalar  artış göstermektedir. Bunlara bir kaç örnek verecek olursak,  görüntülü chat siteleri, sesli sohbet siteleri, yazışmalı mİrc sohbet siteleri ve hatta sinipe chati gösterebiliriz.

Yine bu sosyal platformlar bile kendi aralarında kategorilere ayrılmış olup, cinsel sohbet (sexi muhabbetler ücretli) ve seviyeli platformlar. Bunların aksine taban tabana zıt, islami sohbet odaları içerisinde gayet naif,  düzeyli chat sohbetleri yapılmaktadır.  Sizlere bu kavram kargaşasını anlatabilmek adına bir deneme yapmanızı öneririm ve google arama motoruna türbanlı sohbet yazın ve bir bakın derim.  Bu sorguyu yazdıktan sonra resimler seçeneğini bir tıklayın ve gördüklerinize emin olun sizlerde şaşıracaksınız.

Chat sohbetlerinde beklentiler saymakla bitmez, ben sizlere sitemiz prensipleri doğrultusunda farklı yönlendirmeleri ve eğilimleri es geçerek izah etmeye çalışıyorum. Mesela eşli chat sohbetlerinin de oldukça  rağbet gördüğü, bu amaca yönelik hizmet veren sitelerin dünya genelinde büyük artış gösterdiği bilinmektedir.

Chat Sohbetleri Aranma Hacimleri

Chat sohbetleri ya da chat sohbetler olarak internet üzerinde arama yapan o kadar çok kişi var ki, aşağıda vereceğim rakamlara belki de siz bile inanamayacaksınız. Şimdi diyeceksiniz ki, böyle bir arama mı olur? sadece chat sitesi ya da buna benzer bir şeyler yazmayla zaten karşımıza bir sürü web sitesi çıkıyor.

Bizimde site editörü olarak bu türdeki aranma hacmi yüksek kelimelere yönelik çalışmalarımız elbette olmaktadır. Lakin, şunu da belirtmek isterim ki, böyle bir makale yazarak ilk sayfalara çıkabilmek çok mümkün görünmüyor. Ama ki,  sohbet odaları ücretsiz olarak bizim de faal hizmet alanımız bu eğilimdedir, bildiğimiz kadarıyla elbette bizde paylaşımlarda bulunmaktayız.

Bu enteresan arama kelimelerini nereden buluyorlar, çok saçma sapan şeyler diye düşünmeyin. Var, neleri var , öyle ilginç arama terimleri kullanılıyor ki, saymakla örnek vermekle bitmez. Size bir tane örnek vereyim; cep cet odasi, buna iyi bir örnek teşkil edebilir.

  • Chat sohbetleri yazarak arama yapan kişi sayısı ayda on bin ila yüz bin kişi arasında değişiklik gösteriyor. Google de rekabet oranı orta gösteriliyor, bu aramayı yaptığınızda 0,67 saniye de tam olarak 89.100.000 sonuç sayfası önünüze çıkıyor.
  • Chat sohbetler yani i harfini koymadan arama yaparsanız yine 0n bin ila yüz bin kişinin bu şekilde arama yatığı google resmi sitesinde belirtiliyor. Yine rekabet oranı orta gösteriliyor, 0,47 saniyede 6.470.000 sonuç sayfası önününeze çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir