Mobil Sohbet

Cep Cet Odasi

cet odasi

cet odasi

  Elinde  akıllı cep telefonu olan herkes rahatlıkla her hangi bir cet odasi içerisine girebilir ve burada çet yaparak vakit geçirebilir. Zaten günümüzde bütün sosyal platformlar cep telefonlarının olağanüstü gelişmişliğine ayak uydurabilmek için özen göstermektedir.  Bütün web siteleri mobil sohbet uygulamasını ana sayfalarında gözle görülebilir bir şekilde ziyaretçilerine sunmaktadır.

Sizlere  ‘cet sohbet çet karmaşası‘  başlıklı yazımda bu kelimelerin neden kullanıldığı, bu şekilde yapılan aramaların ne manaya geldiğini anlatmıştım. O yüzden o konulara hiç değinmeden sitemiz bünyesinde barındırılan ve sadece cep telefonlarından bağlanıp çet odası içerisinde neler var? bu odada sizleri neler bekliyor konularından bahsedeceğim.

Sunucumuz üzerinde şehir sohbet odaları ve yine global oyun, radio ve diğer eğlence kanallarımız mevcuttur. Cep telefonunuz ile bağlantı kurmak ve bu odalarda çet yapmak oldukça kolaydır. Herhangi bir ek proğramı telefonunuza indirmenize gerek yoktur. Ancak, Androirc mobil sohbet uygulamasını kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Eğer ki, operatör olmak, yöneticilik yapmak gibi bir düşünceniz oluşursa işte o zaman cepten cet yapmak biraz güçleşir. Komutları kullanmanız zaman alıcı, nick tablamanız sorunlu hallere dönüşebilir. Ama ki, ben sadece cet yapacağım başka da bir işim olmaz diyorsanız sıkıntı yok.

 Cep Telefonuyla Cet Odasi

Cep telefonuyla  cet odasi ve hatta odası bile yazmanıza gerek yok mutlaka bir site önünüze çıkıverir, internet devrinde bunun olması da gayet normal. Otobüsde, metrobüsde, gemide trende her yerde ellerinde telefonla uğraşanlar ne yapıyor sanıyorsunuz, çet. Ama facebook da ama watsapda sonuç da ille ki birileriyle çetleşiyor insanlar. Ulusal haberlerde, sosyal ağlarda görüyor ve okuyoruz, yatak odasında kocasının yanında çet yapan kadın, ya da karısı uyurken elinde bir cep telefonu girmiş bir cep cet odasi içerisine muhabbet eden adam.

Sadece ülkemizde değil dünya genelinde bu alışkanlık oluşmuş durum da, ‘sanane be adam, ben ne istersem yaparım’, diyenleriniz de olacaktır. Haklı da olabilirsiniz tabi ki hiç kimsenin özel hayatı başkalarını ilgilendirmez, ben bilgi amaçlı söylemek istedim.

cep telefonuyla cet,  yani yukarıda da belirttiğim gibi siz neredeyseniz cep telefonunuz yanınızda mobil bir şekilde geziyor, seyyane de denilebilir buna. Ama servis ağları sabit yani cet odası yerinde duruyor, siz yürüyüş yaparken bile rahatlıkla bu odalar içerisine girip muhabbet edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir