Mobil Sohbet

Bedava Sohbet Sitesi

bedava sohbet sitesi

Bedava Sohbet Sitesi

Bedava sohbet sitesi, Site tanıtım yazılarımıza hızla ve coşkuyla devam ediyoruz, müessesemiz  titizlik  içerisinde saygınlığı ile ön plana çıkmış, bedava sohbet odası ve ücretsiz chat kelimelerinde büyük bir çıkış yakalamış olmanın gururunu yaşamaktadır. Şu an online olarak 1320 kişi sunucu içerisinde ki chat odalarında bedava sohbet etmenin keyfini çıkarırken ve fakat, bedava olmasına karşılık seviyeli de bir ortamın içerisinde mutlu mesut yazışmaktadırlar. Site yönetim kadrosu olağan üstü özveri ile 7/24 kullanıcılarımızın yanında yer alıp her hangi bir kaotik ortam oluşmasına izin vermeden genel akışa sadece gerektiğinde müdahale etmektedirler. Ücretsiz  ya da bedava olarak tabir ettiğimiz bedava  sohbet sitesi diye omzu düşük üç beş klavye delikanlısına asla müsahama gösterilmemektedir.

Sizlerde takdir edersiniz ki bedava mal baldan tatlıdır derler bunun yanında ucuz etin yahnisi kurtlu olur da derler lakin, biz bu algıları ortadan kaldırdık, ne baldan tatlıyız nede yahnimiz kurtlu. Sohbet odaları ücretsiz. com olarak kullanıcılarımıza sadece chat yaptırır, iyi vakitler geçirmelerini sağlarız.

Bedava Sohbet Sitesine Giriş

Hemen, hiç uzun uzadıya vakit kaybetmeden üst taraftaki sohbete giriş butonuna (yeşil renk) tıklayarak sizlerde aramıza katılabilirsiniz. Üyelik yok, ücret yok, bedava ve parasız, peki!!! sizin kazancınız nedir? neden bu kadar uğraşlar? gibi sorular sormak da hakkınız tabi ki.  Sayın ziyaretçi, bu iş bir gönül işi, hobi nasıl birileri evinde muhabbet kuşu besliyor ve ona bırakın kazancı sadece para harcıyorsa, işte sohbet sunucu sahiplerinin  ki de böyle bir şey. Yokmudur para kazanan siteler,   15 ya da 20 yıl önceleri olsa evet, kazanıyorlardı o zamanlar, ama şimdilerde çok zor.  Belli başlı sitelerde sohbet kanalları kiraya veriliyor, adminlikler ücret karşılığı verilebiliyor ama,  o sitelerinde host ücreti, seo ücreti  gibi bir çok  giderlerinin olduğunu kesin bilmesem de tahmin edebiliyorum. Bu alemde en kazançlı kişi  hiç bir ücret ödemeden bedavadan sohbet eden kullanıcılardır. Evlerinde oturdukları yerde bedava bir eğlencedir chat siteleri,  günün her saati, yağmurda karda fırtınada yeterki bir internet baglantısı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir