Mobil Sohbet

Bedava mİRC sohbet Sitesi

Bedava Mirc Görseli

Bedava mİRC sohbet sitesi  yazarak bedava sohbet sitesi arayan kullanıcıların google verilerine dayanarak sayıları kaç ve bu terimlerin rekabet oranları nedir? sorularına cevap vermeye çalışacağım.  Şunuda hemen belirtmek isterim ki,  sizlere vermiş olduğum bilgiler google un resmi sitesinden alınan bilgilerdir. Sizlerde eğer bu bilgilere ulaşmak isterseniz, işime yarar belki derseniz  BURADAN giriş yapabilir, takip edebilirsiniz.

Tabi ki böyle bir yazıyı yazmamda ki amaç, müessesemiz  bir bedava mİRC sohbet sitesidir, bu şekilde arama yapanlara sitemizi tanıtmak,  ve bu yöntemle  kullanıcı sayımızı daha üst seviyelere taşımaktır amacımız. Zaten, hemen üst tarafta da sohbet giriş butonumuz bulunmakta olup, size sadece tıklayıp bir rumuz yazarak bağlanmak kalmaktadır.

Bedava mirc; yazı başlığımız olan bu arama teriminin rekabet oranı düşük, aylık aranma hacmi 10 kişi ila 100 kişi arasında değişkenlik göstermektedir. Bir makale konusunun olma özelliği aslında yok denecek kadar azdır, seo açısından belirli bir planlama üzerinden gittiğim için genellikle, rekabeti düşük, aranma hacmi az olan kelimelere yönelik çalışmamdan ötürüdür.

mirc chat; rekabeti düşük olmasına rağmen aylık aranma hacmi 100 kişi ila 1000 kişi arasında değişmektedir. Seo yapısı uygun sohbet sitesi sahipleri bu terimi bir başlık halinde ele alabilir. Ben bu arama teriminden şimdilik umutlu değilim, üst sayfalarda çıkabileceğini en azından şimdilik ihtimal vermiyorum.

mirc online; tam zamanlı yazışmalı chat sitesi arayışıdır, rekabet oranı düşük görünüyor, aylık aranma hacmi yine 100 ila 1000 kişi arasında değişiyor. Üstünde çalışmaya değer mi? bence değer çünkü, online kelimesi kapsamlı bir arama terimidir.

chat mirc;  chat kelimesi her daim iş yapar, işin içine bir de mirc girdimi daha da bi özel olur değip, aylık aranma hacmi yüz kişi ila bin kişi arasındadır, rekabet oranı düşüktür, üstünde çalışma yapılsa  bir kasıntı sağlanma ihtimali yüksektir.

mrc chat;  sanırım yazım hatası olan bir arama terimi, i harfi ya unutuluyor ya da böyle yazılıyor sananların araması, rekabet oranı düşük, aranma hacmi 100 kişi ila yüz kişi (aylık).  Ben sevdim, bunu etikete de eklemeyi düşünüyorum.

mirc sohbet; sıkı durun, ayda ortalama olarak 10 bin kişi ila, yüzbin kişi bu şekilde sohbet yapabileceği bir mekan arayışı içinde bulunuyor üstelik, rekabet oranı da düşük.  Ben bu kelimelerle çalışmalar yapıyorum, başarı oranımı zaman gösterecek, beklemedeyim açıkcası.

mırch sohbet; yine yazım hatası olan bir kelime, 100 ila bin kişi böyle yazarak arama yapıyor, rekabet oranı düşük, üstünde çalışılsa ne olur? belki bir başlangıç yapılabilir, değer mi? bence arama hacmi ve yazım hatası ileriye yönelik sorun çıkaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir