Mobil Sohbet

Bayanlarla Ücretsiz Sohbet Yap

bayanlarla-ucretsiz-sohbet-yap

Kızlarla Sohbet Yapmak İstiyorum

Tam aradığınız siteyi buldunuz,  bayanlarla ücretsiz chat hemen ana sayfadaki sohbet butonuna tıklayıp giriş yapabilir 7/24 bedava chat yapabilirsiniz.

Müzik dinleyip farklı oyunlar oynayarak vakit geçirebilirsiniz üstelik bunları yapmak için hiç bir ücret ya da üyelik adı altında siz ziyaretçilerimizden bir şey talep edilmez. Siz ziyaretçilerimizden tek istegimiz sohbet odaları içerisinde kurallara uymanızdır ki bu kurallar zaten gündelik yaşantımızda da yapmamız gereken şeylerdir. Nedir bunlar derseniz, kısaca onu da buradan belirtmek isterim; kişilik haklarına özen göstermek, din, ırk ayrımı yapmamak, sohbet yapmaya zorlamak, operatör arkadaşlara saygısızca davranmak gibi tavırlar içerisinde bulunmamak. İşin aslı sen kibar olduktan sonra seviyeli bir ortamda özgürce kızlarla sohbet edebilir yeni yeni arkadaşlıklar kurabilir  hoşça vakit geçirebilirsin.

Kızlarla Sohbet

Yalnızlıktan ruhu sıkılan, civar etrafında konuşabilecek birini bulamayan erkeklerin internet üzerinden bayanlarla tanışıp sohbet etmek istemesi günümüzde popüler bir hale gelmiştir. Doğaldır, haklıdır, elbette ki birileriyle muhabbet edip vakit geçirmek isteyebilir lakin, yapılan en büyük yanlış şudur; sanki  girdikleri sitedeki kızlar onlarla sohbet etmeye mecburmuş gibi sohbet odasına girerken beraber ‘bayan arkadaş arıyorum’, mersinden bayan yokmu?’,  ‘kızlar nerdesiniz’ gibi  bodoslama ortama dalış  yapmak gibi tavırlar, kızlarla sohbet yerine, kızlar tarafından itici bir maganda algısı oluşturuyor. Yazımın ilk başında da belirttim, kibar olmak lazım, nazik olmak lazım, önce bir selam verip sohbet akışının içerisinde yer almak lazım, gerisi zaten zaman içerisinde olumlu yönde gelişecektir.  Ben bu yazıyı daha ziyade erkek ziyaretçiler için bilgilendirme amaçlı yazmaktayım, eksiğim, yanlışım hatam olabilir ama, yıllardır da bu alemin içerisinde biri olarak  yapılan yanlışlıkları gözlerimle görüp, bayanlarla sohbet için girdikleri siteden anında atılanlara şahit oldum, en kısave öz  tavsiyem mutlaka kibarlık olacaktır.

Sitemizde bir çok bay bayan online olarak chat yapmaktadır, gündelik hayatın yorgunluğunu stresini gülerek eğlenerek müzik dinleyerek yeni dostlar edinerek ve hatta yeni bir aşk için doyasıya chat yapmaktadır. Siz saygın ziyaretçileri de aramızda görmekten elbette ki mutluluk duyacak ve hemen sizleri de bu ortama alacaklardır.

İnternette Kız Arkadaş Bulmak

Bu iş o kadar da kolay değildir, googleye ‘kız arkadaş arıyorum’ yazıpta hoppaaaaa bir güzel kız önünüze çıkmaz elbette sizinde biraz gayret göstermeniz gerekir. Böyle bir arama terimi yazdınız mı önünüze yüzlerce reklam, binlerce site çıkar, ara ki bulasın, bul ki konuşasın. Her şey para tuzağı olmuş örnek verecek olursak; girersiniz bir siteye önünüze bir birinden güzel, çekici şuh bayan resimleri, öyle güzel ayarlar ki hemen o siteye giresin gelir fakat, önce üye ol butonu çıkar, sonra beğendiğin bir kızın resmini tıklarsın o sana şuh kahkahalarla bir şeyler der ve pat yok, ne oldu şu kadar para verirsen senle sohbete devam edecek üstelik dakka saat bazında. Bu anlattığımın çok değişik yollarını bulmuşlar bir şekilde kapılırsan güzel söğüşlenirsin.

Bedava sohbet  ve bana göre en seviyeli ortamlar  (mırc) chat sitelerinde gerçekleşmektedir ki, henüz her ne kadar o iş bitti deseler de büyüyerek devam etmektedir. Son yıllarda  insanlar facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde olsa da içlerinde ki saklı dünyayı yaşamak için  gizli gizli de olsa mırc tabanlı sitelerden de vazgeçememektedir. Siz bakmayın ‘aaa  ne mırcı o kaldı mı yaa’  diyenlere bana göre onlarda  saklı gizli bi yerlerde düşlerini yaşamak adına chat yapmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir