Mobil Sohbet

Balıkesir Sohbet Sitesi

balıkesir sohbet

Balıkesir sohbet sitesi

 

Balıkesir sohbet sitesi arayışlarına yönelik yerel bazda oluşturduğumuz #Balıkesir Sohbet  çok yüksek  katılımcı sayısına ulaşınca global kanallarımız statüsüne alınmıştır. Ayvalık, Bandırma, Balya, Altıeylül, Bigadiç, Dursunbey ve  Edremit sohbet arkadaşlığı sitemizde yapılmaktadır.

Toplamda yirmi tane ilçesi bulunan Balıkesir’in nezih insanları sakin tavırları ile global kanallarımız içerisinde ayrı bir yere sahiptir. Balıkesir’li bay bayanlarla sohbet etmek inanın  insana ayrı bir keyif sunmaktadır.

Şehir sohbet odaları içerisinde ayrı bir statüye sahip olması tam beş yıllık çalışmanın ve gözlemlemelerin sonucu ortaya çıkmıştır.  Balıkesir sohbet sitesi huzurlu bir yerdir, burada gerilim olmaz, burada sözlü kavgalar yaşanmaz, çok enteresandır sanki seçilmiş elit insanların bulunduğu bir topluluk gibidir.  Tam beş yıl önce yönetim kadromuzda bulunan BaLkıs rumuzlu arkadaşımızın yoğun ısrarı ile bu odayı açmıştık. İlk başlarda açıkçası pek umudumuz yoktu ama, Balıkesir’li BaLkıs ısrarla ve azimle kendi kentini öne çıkaran bir sohbet odası yaratmayı başardı.

Balıkesir  Sohbet  Odaları

Balıkesir  sohbet odaları olarak bir arama yaparsanız internet üzerinde binlerce sonuç ile karşılaşma şansına sahipsiniz ancak, idda ediyoruz en fazla Balıkesir’li katılımcının olduğu sosyal ağ sitemizdedir.

Burada  sizlerin rahatça ve güvenle sohbet edebileceğiniz bir ortam hazırlanmış olup, 7/24 operatör desteği sağlanmaktadır.  Kimlerle karşılaşabilirsiniz? kanal Founderiniz BaLkıs (aynı zamanda root Administratör) kendisi Balıkesir Edremit’li bir eğitimcidir.  Sop Agamemnon, sop AyLin, sop balıkayhan, sop DeskbaL (%999 seviye).  Balikesir sohbet yardımcı kanal operatörleri; @sami,@zuhaL. @ ECSAlİBUR, @jOKER,@ Hamdi toplamda 16 @ (yani aop %50 seviye). Halfop yetkisi barındıran %Efendisiz, %cumle (öz Balıkesir’lidir), %Evrim (Edremit sohbet sorumlusu).

Balıkesir chat odasında nelerle karşılaşacaksınız, kendi yörenizden arkadaş bulma şansınız var mı? ne gibi aktiviteler var?

  • Öncelikle bu odaya giriş yaptığınızda mutlak suretle sizi Balıkesir’li birileri karşılayacaktır, yoğunluk akşam saatlerinde başlamaktadır.
  • Oda içerisinde sağ tarafta görmüş olduğunuz rumuzlar %100 organik gerçek kişilerdir, sanal bot zaten sitemiz içerisinde bulunmamaktadır.
  • 18 yaş uygulamamız her odamız için geçerli olup titizlikle uygulanmakta, 18 yaşından küçük kişiler sunucuya dahil edilmemektedir.
  • Balıkesir yetişkin sohbet olarak açılmış ayrı bir odamız yoktur, +35 sohbet olarak sisteme dahil olmak ziyaretçilerin tercihine bırakılmıştır.
  • BaLkıs yani kanal founderimiz aynı zamanda Türkiye’nin en iyi Dj lerinden biridir ve haftada üç gece, çarşamba, cuma ve pazar akşamları Balıkesir yöresine ait türküleri canlı penformansla yayınlamaktadır.
  • Edremit’li Evrim nickli arkadaşımız ise her akşam sadece 20 dakika Balıkesir’in ilginç tarihinden anektodları canlı olarak sizlere anlatmaktadır.
  • Balıkesir sohbet yukarıda da belirttiğim gibi nezih ve seviyeli bir chat odasıdır, cinsel sohbet arayışları için uygun bir ortam değildir. Badnic olarak tabir ettiğimiz  rumuzlar #karantina odasından  içeri alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir