Mobil Sohbet

Arkadaşlık Siteleri Covid Yasaklarında Pik Yaptı

Arkadaşlık siteleri son günlerde ziyaretçi sayılarını çok artırdı, covid19 yasakları bu artışın nedeni olarak gösteriliyor. Hayırlısı ile insanlığın üstünden bir çekip gitse, herkes eski günlerine dönse ne güzel olur, temennileri sanırım hepimizin dilinde. Covid pandemi sürecinde uygulanan kısıtlamalar bütün dünyayı etkilemeye devam ediyor. Bu yasaklar gerekli mi? evet bence de çok gerekli, ekonomik boyutu insanlarımızı etkiliyor, çok mağduriyet yaşayanlar da var. Ancak, inşallah bu covid belasından bir şekilde bu insanlık kurtulacaktır, yine inşallah en az zararla maddi manevi en az hasarlarla kurtulmak en büyük isteğimiz ve duamızdır.

Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık Siteleri

Uygulanan kısıtlamalar bir çok sektörü bitirme noktasına getirmiş olsa da, özellikle internet ortamında ticaret yapan siteler, arkadaşlık siteleri ve eğlence odaklı web sayfaları bu durumdan kazançlı çıkmıştır. Bulaş  riskine karşı online alış veriş elbette ki çok cazip, para elden ele geçmiyor. Bire bir  reel ortamda  sohbet muhabbet kurulmadan ticari emtialar el değiştiriyor, bu da insanlara çok cazip geliyor.

Hali hazırda  var olan satış sitelerine ilginin artması ile birlikte yeni oluşumlarda hemen rekabet ortamında yerini aldı. Bu rekabet neticesinde de nihai tüketici aradığı ürünü çok daha uygun fiyatlara bulma şansına kavuştu.

Sevgili Eş Arkadaş Bulma Siteleri

Bu sektörde zaten eskiden bu yana ziyaretçi sıkıntısı yaşanmaktaydı, covid bunlara adeta bir can suyu oldu. Evlendirme sitelerinden tutun da mİRC sohbet sitelerine kadar her kategori sanırım altın çağını yaşıyor. İnsanlar evde bilgisayar başında, vakit geçirecek şeyler arıyor, kimisi ciddi, kimisi öylesine kendisine yeni bir aşk bulmak için arkadaşlık sitelerini ziyaret ediyor.  Bu platformlarda kendi aralarında kategorize olmuş durumda, arayışlara göre dizayn edilmiş siteler mevcut, örnek verecek olursak…

  • Arkadaş ilanları veren web siteleri; giriyorsunuz bir resminizi yüklüyor, kısa bir özgeçmiş ve aradığınız kişinin özelliklerini anlatan açıklayıcı bir metin yazıyorsunuz. Site yönetimi yayınlamaya uygun görürse onaylıyor. Bu şekilde o siteye girenler sizinle irtibata geçmek isterse geçebiliyor.
  • Ciddi evlendirme siteleri;  size en uygun eşi buluyoruz, gibi farklı sloganlar kullanarak, üye olmak kaydıyla çalışmalar yapan ücretli ya da ücretsiz siteler.
  • Parasız sohbet siteleri; üç aşağı beş yukarı aynı amaca hizmet eden, sunucu içerisinde online olarak arkadaş bulabileceğiniz, üyelik istemeyen platformlardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir