Mobil Sohbet

40 Yaş Sohbet Chat Odaları

40 yaş sohbet

40 yaş sohbet

40 yaş sohbet chat için sunucumuz üzerinde farklı yaş kategorilerine uygun odaları nizamlı ve intizamlı olarak açmaya devam ediyoruz. Eğer ki 40 yaş civarındaysanız ve kendi akranlarınızla tanışmak muhabbet etmek istiyorsanız #40yaşsohbet odamız açılmıştır.

Chat sohbet sitesi olarak bir  çok farklı kategoride hizmet veren sitemiz kurumsal olarak para kazanma amacı gütmemektedir. Gold üyelik, kontur yükle, üye ol gibi ziyaretçiyi tiksindiren uygulamaları burada asla bulamazsınız. Bedava sohbet sitesi olarak yıllardır ziyaretçilerinin saygısını ve güvenini bir kazanç olarak görmekte ve bu güvene layık olmayı prensip edinen bir platformuz.

40 50 yaş üstü sohbet aslında yetişkin sohbet kategorisine girmektedir ancak, çoğu sitede bu odalar cinsel amaçlı kullanıldığı için yaygın olarak böyle bir algı oluşmuştur. Biz bu algıyı değişmek için her türlü önlemi almakta olsak da arada çıkan tatsız muhabbetler ziyaretçilerin moralini bozmaktadır. İşte bu yüzdendir ki,  yaş gruplarına yönelik sohbet odaları kullanıma sunulmaktadır.

Derseniz ki, buranın diğer sitelerden farkı nedir? biraz açıklayıcı bilgiler vermek isterim.

40 Yaş Sohbet Odası

Bizler sitemize gelen kişilerin kaç yaş aralığında olduğunu elbette bilemeyiz, 40 yaş chat ya da işte 40 yaş sohbet yazarak sörf yapan ziyaretçilerin iyi niyetine dayanarak bu odaları açıyoruz. Şunu bilme ihtimalimiz yok, 19 yaşındaki biri bu odaya girmişse ve ben 45 yaşındayım diyorsa bunu bilemeyiz çözemeyiz. Bu biraz muhabbet edince ortaya çıkabilen bir durum ve fakat, pek de görmedim #40yaşsohbet odasında öyle birilerini. Şu an  online olarak muhabbet eden 40 yaş civarı arkadaşlar mevcut, gayet olgun, gayet aklı başında bay bayan arkadaşlarımız mevcut ve ziyaretçi kitlemizde gün geçtikçe artmaktadır.

İşin güzel yanı 40 yaş civarı insanların hayattan beklentileri gençlere göre daha az, yirmi yaşında ki bir genç kızın 40 yaşındaki bir bayan gibi düşünmesi elbette beklenmemeli. Hatta itiraf edeyim ve gözlemlediğimi aktarayım size, 40 yaşındaki bay ve bayanlar  gençlerden de esprili muhabbet edebiliyor.

40 Yaş Chat Odaları

Özünde yukarıda anlattığım olay ancak, internet ortamında işin içine chat kelimesi girdimi google bunu hemen farklı algılıyor. Ne oluyor? derseniz, cinsel sohbet hizmeti veren siteler hemen önünüze çıkıveriyor ve orada da 40 yaş mı dersiniz, 30 yaş sohbet arayanlar mı dersiniz  velhasıl karşınıza içerik olarak farklı platformlar çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir