Mobil Sohbet

18 Sohbet Odalari Cinsel Fıkraları

18 sohbet odalari

18 sohbet odalari

18 Sohbet odalari içerisinde neler konuşulur?  cinsel sohbet odasında eğlenceli muhabbetler nasıl oluyor? Bu arayıştaki kullanıcıların tek gayesi karşı cinsle argo içerikli konuşmalar olmasa gerek diye düşünüyorum. Yetişkin  sohbet demek illaki sinkaflı muhabbetlere katılmak değildir, aksine çok da eğlenceli konuşmalar, bir birini rencide etmeden de yapılabilmektedir. Sizlere ayrıca bu eğlenceli konuşmalar sırasında çok güldüğüm bir fıkrayı da aşağıda anlatacağım.

Günlük hayatta da sıkça söylenen kelimeler, konuşmalar biraz daha özgürce ve hatta bazen  fütursuzca da yapılsa da, öyle iğrenç küfürlü sohbetlerde sitemizde yapılmamaktadır. Bayan katılımcı oranımızın yüksek olması sebebiyle yönetim olarak ziyaretçilerimizin isteklerini de göz önünde bulundurmaktayız.

18 sohbet odalari, elbette ki  18 yaş sınırı kriterine uygundur, reşit olmayanlar bırakın cinsel sohbet odaları içerisine alınmayı, global chat kanallarımıza dahi alınmamaktadır. +18 sohbet, yazarak zaten konun başına ya da sonuna yaş şartını belirtmiş olmaktayız.

Site tanıtım yazılarımız bloglama amaçlı yazılıyor olsa da, diğer sitelerin aksine 18 yaş şartına titizlikle uymaktadır.

Sunucuya giriş yaptığınız anda karşınıza çıkacak olan sohbete bağlan butonu sizi sisteme aktif hale getirecektir. Ücretsiz ve üyeliksiz olarak tek yapmanız gereken nick name (rumuz) yazmak, sistem sizi otomatik olarak sohbet 18 odaları içerisine alacaktır. Bura da size bir ön bilgi vermek isterim, kullanacağınız rumuz çok önemlidir, iğrenç diye nitelendirilen sahte isimlerle giriş yapmak emin olun bayanlar tarafından itici bulunmaktadır. Bu da olası eğlence ortamını mutlak suretle olumsuz etkileyecektir.

  18 Sohbet Odalari  Fıkraları

Bu fıkra edebi bitirmez, biraz erotik, biraz düşündürücü, anlatan kişi cinsel sohbet odası founderi  Duliçe, odaya girerseniz dikkat etmenizi tavsiye ederim. Hoştur anlayışlıdır, erotik sohbetleri sever ama, bir yere kadar izin verir, bilginiz olsun.

  • Duliçe cinsellik içeren fıkrayı anlatıyor: Bir babanın üç kız evladı varmış, anneleri vakitsizce ölünce, hem annelik hem babalık yapıyormuş. Kızlar babalarını öyle çok seviyor ve öyle söz dinliyorlarmış ki, bir dediğini iki etmiyorlarmış. Yıllar çok çabuk geçmiş ve artık kızlar evlilik çağına gelmişler, babalarının hali vakti yerinde zengin biriymiş. Baba, kızlarını karşısına almış ve artık evlilik çağınız geldi, sizi evlendirmemi istermisiniz, kızlar, babacığım sen nasıl istersen demişler. Gel olmuş git olmuş kızlara birer iç güveysi bulmuş düğünlerini yapmış ve büyük evlerinin birer odasını da onlara vermiş. Düğün bitmiş, kızlar eşleriyle odalarına girmişler, baba meraklı, kızları acaba mutlu mu diye hafiften kulak kabartmış. Büyük kızının odasından güzel sesler geliyormuş, ortancayı dinlemiş, o odadan da canım kocacığım devam et gibi sesler duymuş. Küçük kızının odasından sa hiç ses seda çıkmıyormuş, çok meraklanmış, sabahı zor etmiş.

Sabah kahvaltıda masada oturuyorlarmış;

  • Baba büyük kızına bakarak, kızım nasıl mutlumusun demiş, büyük kızı evet babacığım çok mutluyum demiş.
  • Baba ortanca kızına da sormuş, kızım sen mutlumusun; babacığım çok mutluyum çok  demiş.
  • Baba küçük kızına dönerek, kızım sen nasılsın dün hiç sesinde çıkmıyordu, yoksa mutlu olmadın mı?.
  • Küçük kız utangaç bir edayla, ama babacığımmmmmmmmmmm ağzında bir şey varken konuşma ses çıkarma dememişmiydin banaaaaaaaaaa, der.

İşte size sohbet odaları 18  içinde  anlatıp eğlenebileceğiniz ve partnerinizi gülümsetmeyi düşündüğüm bir fıkra, deneyin etkisini göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir